جامعه

بررسی یک فوریت سیاست‌های حاکم بر تدوین برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱

سخنگوی شورای شهر تهران از بررسی یک فوریت سیاست‌های حاکم بر تدوین برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ در جلسه پیش روی این شورا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ناظم، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری هجدهمین جلسه شورای شهر تهران، اظهار داشت: در این جلسه یک فوریت طرح سند سیاست‌های حاکم بر تدوین برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در جلسه فردا آقای آرش کردی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران به منظور ارائه گزارش درباره موضوعات مرتبط با برق تهران حضور پیدا می‌کند.

سخنگوی شورای شهر تهران، افزود: اعضای شورای ششم فردا میزبان دو معاون شهردار نیز خواهند بود که آقایان فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری و شفیعی معاون حمل و نقل ترافیک به منظور اعلام برنامه‌های معاونت متبوع خود در این جلسه حضور پیدا می‌کنند.

نادعلی از برگزاری ۶ انتخاب نیز خبر داد و گفت: در این جلسه یک نفر از اعضا به عنوان عضو کمیسیون قانون اصلاح قانون حفظ و گسترش فضای سبز شهرها انتخاب خواهند شد.

وی ادامه داد: یک نفر دیگر نیز برای عضویت در کمیته اجرایی شهر دوستدار کودک، یک نفر دیگر برای عضویت در ستاد ساماندهی تبلیغات محیطی در شهر تهران و یک نفر نیز به عنوان ناظر در کارگروه نحوه محاسبه تعرفه دفاتر خدمات الکترونیک شهر انتخاب خواهند شد.

سخنگوی شورای شهر تهران، افزود: در ادامه جلسه فردا یک نفر دیگر از اعضا نیز به عنوان عضو کمیته اجرایی چگونگی جذب و جذب مشارکت بخش خصوصی در توسعه مجتمع‌های فرهنگی و سینمایی شهر تهران و یک نفر دیگر هم به عنوان ناظر برای عضویت در هیئت مؤسس خانه معمار انتخاب می‌شوند.

نادعلی یادآور شد: علی اصغر قائمی نیز به عنوان ناطق پیش از دستور به ارائه سخنرانی و بیان نقطه نظرات خود می‌پردازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا