توپ و تور

پیروزی ملی پوشان تنیس روی میز ایران برابر هنگ کنگ

تیم ملی تنیس روی میز ایران با پیروزی برابر هنگ کنگ برای مقام پنجم آسیا مبارزه خواهند کرد.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز، ملی پوشان پینگ پنگ ایران برای کسب عنوان پنجم تا هشتم رقابت های قهرمانی آسیا از ساعت ۱۳:۳۰ به مصاف هنگ کنگ تیم قدرتمند شرق آسیا رفتند و با شایستگی ۳ بر ۲ به پیروزی دست یافتند.

ترکیب نوشاد عالمیان، نیما عالمیان و امیر حسین هدایی توانستند با کسب سه پیروزی و دو شکست در برابر یکی از تیم های سرشناس شرق آسیا ، خود را مهیای پنجمی آسیا کنند.

شاگردان جمیل لطف الله نسبی که رنکینگ ۲۸ تیمی دنیا را دارا می باشند مقابل هنگ کنگ که صاحب رتبه ی ۱۰ دنیا می باشد شگفتی سازی کردند و اولین برد خود در قهرمانی آسیا را کسب کردند.

در دو بازی نخست ، نوشاد عالمیان در مقابل هو وان کیت دارنده رنکینگ ۱۰۰ دنیا به پیروزی ۳ بر ۰ دست یافت و برادرش نیما دست به کاری بزرگ زد و مقابل وونگ چونگ تین که رنکینگ ۲۰ را برعهده دارد ۳ بر ۱ پیروز شد اما امیرحسین هدایی نتوانست کار هنگ کنگ را تمام کند و با شکست ۳ بر ۱ مقابل لام سو هانگ با رنکینگ ۸۴ جهان کار به بازی چهارم کشید که این بار ، نوشاد عالمیان مقابل وونگ چونگ تین هنگ کنگی صاحب رنکینگ ۲۰ دنیا شکست خورد و کار به بازی پنجم کشید ، در بازی پنجم و سرنوشت ساز نیما عالمیان المپین تنیس روی میز کشورمان با پیروزی قاطع ۳ بر صفر مقابل هو وان کیت برد ایران را قطعی کرد و در مجموع ۳ بر ۲ در این بازی حساس و مهم به پیروزی دست یافتیم.

تیم ملی تنیس روی میز کشورمان برای کسب مقام پنجمی تیمی قاره ی کهن فردا (جمعه) از ساعت ۱۱:۴۵ صبح به مصاف برنده سنگاپور و قزاقستان خواهد رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا