ورزش

پرده برداری دی‌لیخت از راز رختکن یووهپرده برداری دی‌لیخت از راز رختکن یووه

ماتیاس دی‌لیخت در مصاحبه با رسانه های هلندی درباره زندگی‌اش در ایتالیا صحبت کرده و پرده از یکی دو راز رختکن یوونتوس نیز برداشته است.

ناظم نیوز: ماتیاس دی لیخت، مدافع هلندی یوونتوس، که با شور و اشتاق زیادی از آژاکس به یووه پیوست، در مصاحبه ای به صحبت درباره نخستین ماه های زندگی اش در ایتالیا و سبک زندگی که در تورین دنبال می کند، پرداخته است.
دی لیخت گفت: “من لباس های طراحان گران قیمت را دوست ندارم. من ماتیاس هستم، خودم هستم و کسی هرگز من را در حالی نمی بیند که با کت و شلوار دست‌دوز به تمرین بروم. موضوع به همین سادگی است.
حرفه من فوتبال است. من می خواهم که در زمین بازی یک ستاره باشم. بعضی وقت‌ها در باشگاه آنها به من به خاطر سبک لباس پوشیدنم، می خندند. برای من مهم نیست. تا وقتی که به نظر خودم خوب لباس پوشیده باشم همین برای من کافی است.
مهمترین چیز این است که در زمین نمایش خوبی داشته باشی، بعد آنهابه تو احترام بیشتری می گذارند و مهم نیست که فلان مارک لباس را نپوشیده ای.”
دی لیخت همچنین در این باره صحبت کرده است که زندگی فوتبالیست ها در ایتالیا به شدت مورد توجه عموم است.
دی لیخت در این باره گفت: “فرقی نمی کند که کار درست را بکنید یا اشتباه، اینجا شما همواره قهرمان مردم هستید. در هلند من فقط یک بچه معمولی بودم که فوتبال بازی می کرد. در ایتالیا به عنوان یک فوتبالیست شما برتر از جامعه هستید. من از این قدردانی و توجه خوشم می آید، اما اینکه بتوانی در خیابان های هلند هم در آرامش قدم بزنی چیز خوبی است.”
در پایان دی لیخت همچنین درباره دیدارش با کریستیانو رونالدو و دیگر ستاره هایی که در یووه با آنها هم بازی شده نیز صحبت کرد.
دی لیخت درباره رونالدو گفت :”شیوه ای که او این ورزش را تجربه می کند، مدلی که خودش را آماده و سر فرم نگه می دارد، اینکه در 36 سالگی چقدر با انگیزه است… اینها خارق العاده است. کیه‌لینی هیمنطور، بوفون هم در 43 سالگی هیمن است. همه فوق العاده حرفه ای هستند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا