فوتبال،فوتسالورزش

نعمتی: امیدوارم امسال قهرمان آسیا شویم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: وقت آن رسیده که قهرمان آسیا شویم و تمام توانمان را برای رسیدن به این هدف به کار خواهیم گرفت.

سیامک نعمتی که روز گذشته در باشگاه پرسپولیس حضور یافته بود، با اشاره به دیدار گذشته تیمش برابر استقلال تاجیکستان، اظهار داشت: در این دیدار بعد پس از دو سال مقابل هواداران بازی کردیم و شرایط بازی در زمین چمن مصنوعی هم کار را برای ما سخت کرده بود اما خدا را شکر با همت بازیکنان توانستیم این بازی را ببریم. فاصله بین مسابقات افتاده بود و از نظر هماهنگی در سطح ایده آل نبودیم اما خدا ر شکر نتیجه لازم را گرفتیم.
وی افزود: امیدوارم امسال بتوانیم کاری که سالیان سال است منتظر آن هستیم را به پایان برسانیم و قهرمان آسیا شویم.
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد برنامه ریزی مسابقات لیگ برتر و تاثیر آن روی بازی پیش رو با الهلال خاطرنشان کرد: اگر یکی دو هفته از مسابقات لیگ می‌گذشت و ما آن دیدار را انجام می‌دادیم اوضاع کمی خوب بود ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد. الان شرایط سخت است اما کادر فنی بازی های دوستانه در نظر گرفتند و امیدوارم با این بازی ها در شرایط مسابقه قرار بگیریم و برای جدال با الهلال آماده شویم.
وی اضافه کرد: الهلال تیم خوب و قدرتمندی است و بازیکنان خوبی دارد. قرارداد یک بازیکن آنها اندازه بودجه کل باشگاه است. در هر صورت ما پرسپولیس هستیم و آنها بیشتر از ما می‌ترسند. مطمئن باشید امسال فقط برای کسب جام قهرمانی می‌رویم.
نعمتی در مورد شانس حضورش در تیم ملی گفت: حضور در تیم ملی به نظر کادر فنی مربوط می شود. مسابقات مهمی در پیش داریم و اگر قسمت بود به تیم ملی می‌رسم.
دیدار تیم‌های پرسپولیس و الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۴ مهر ماه و در کشور عربستان برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا