تجارت

نخستین کتاب با موضوع اربعین در آمریکای لاتین منتشر می‌شود

کتاب «اربعین بهشت روی زمین» نخستین کتاب با موضوع اربعین و به زبان اسپانیایی است که همزمان با روز اربعین حسینی از سوی انتشارات بین المللی فانوس دریایی رونمایی می‌شود.

به گزارش ناظم نیوز، کتاب «اربعین بهشت روی زمین» نخستین کتاب با موضوع اربعین و به زبان اسپانیایی است که همزمان با روز اربعین حسینی از سوی انتشارات بین المللی فانوس دریایی در بوگوتا پایتخت کشور کلمبیا رونمایی می شود.

خانم انخلیکا ماریا روخاس مدیر انتشارات فانوس دریایی در کلمبیا با اعلام این خبر گفت: همزمان با سالروز اربعین حسینی و برای اولین بار کتاب آلبوم عکس اربعین به همراه دلنوشته هایی به زبان اسپانیایی با هدف معرفی این راهپیمایی بزرگ در کشورکلمبیا منتشر و در یک مراسم رسمی رونمایی خواهد شد.

وی با اشاره به جزییات دیگری از این کتاب افزود: در این اثر که به زبان اسپانیایی تنظیم شده است عکس هایی از ۲۱ عکاس ایرانی و پاکستانی با هدف معرفی اربعین استفاده شده است که این اثر را به یک اثر فاخرو ماندگار تبدیل کرده است.

ماریا روخاس ادامه داد: این اثر به گونه ای است که از شروع راهپیمایی اربعین حسینی یعنی نجف اشرف تاکربلا را به صورت گام به گام برای تازه مسلمانان و غیر مسلمانان معرفی می کند به گونه ای که بعد از مطالعه این کتاب خواننده تصور نسبتا خوبی نسبت به این تجمع بزرگ انسانی پیدا می کند.

مدیر انتشارات بین الملی فانوس دریایی در کشور کلمبیا، در ادامه این اثر را جزو اولین آثار با موضوع اربعین در کل منطقه آمریکای لاتین معرفی کرد و بیان داشت: این اثر در مرحله اول در کشور کلمبیا و مکزیک منتشر و رونمایی می شود و درماه های آینده برای انتشار در کشور اکوادور، ونزوئلا و آرژانتین برنامه ریزی انتشار صورت گرفته است.

وی از ترجمه این اثر به زبان های پرتغالی و فرانسوی خبر داد و اعلام کرد به زودی این کتاب در برزیل هم منتشر خواهد شد.

در این اثر عکسهایی از احمد حسنی، احمد ظهرابی، امیر حسامی نژاد، ایمان جناتی، حمید عابدی، محمد اخلاقی، زهیر صیدانلو، فائزه بختیاری، محسن کرمعلی، محمد جواد هاشمی، محمد علی مریزاد، محمد جواد مشهدی، عطیه کشتکاران، مرتضی جابریان، محمدعلی جعفری ندوشن، تهذب الحسن محمد، رضا رمضانی،مهدی بخشی، محمد حسن صلواتی، محمد صادق عابدی و مهدی جعفری منتشر شده است.

کد خبر 5304004

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا