تجارت

مهلت ارسال آثار به سوگواره تصویر دهم تمدید شد

محمد رهبر دبیر دومین سوگواره تصویر دهم که با هدف زنده‌نگه داشتن آیین‌های عاشورایی برگزار می‌شود، از تمدید مهلت ارسال آثار به این‌رویداد خبر داد.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از ستاد خبری سوگواره تصویر دهم، محمد رهبر دبیر دومین سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی تصویر دهم از تمدید مهلت ارسال آثار تا ۲۳ مهرماه مصادف با هشتم ربیع‌الاول، شهادت حضرت امام‌حسن‌عسکری (ع) خبر داد و گفت: با توافق آقای مجید مجیدی مدیر این سوگواره، با توجه به استقبال گسترده از این رویداد و همچنین درخواست علاقه‌مندان بنا شد تا مهلت ارسال آثار تمدید شود. به این‌ترتیب مهلت ارسال آثار که تا پنجم مهرماه مصادف با اربعین حسینی (ع) اعلام شده بود، با توجه به توافقات صورت گرفته، تا ۲۳ مهرماه مصادف با هشتم ربیع‌الاول، شهادت حضرت امام حسن‌عسکری (ع) تمدید شد.

وی افزود: این زمان مجدداً تمدید نخواهد شد. با توجه به استقبال و درخواست مکرر علاقه‌مندان، مدت دریافت آثار از سوی دبیرخانه سوگواره به مدت تقریباً سه هفته تمدید شد تا هنرمندان و فیلم‌سازان فرصت مناسبی داشته باشند تا آثارشان را به دبیرخانه ارسال کنند.

دومین «سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی تصویر دهم» با هدف محوری اشاعه و ترویج سنت‌ها و آئین‌های حسینی با مدیریت مجید مجیدی و دبیری محمد رهبر و با حمایت عتبه حسینی (ع) برگزار می‌شود. داوری آثار این دوره سوگواره را مجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی و نیما جاویدی برعهده دارند.

هنرمندان برای شرکت در این رویداد تا ۲۳ مهرماه مصادف با شهادت امام‌حسن‌عسکری (ع) فرصت دارند آثارشان را در قالب فیلم‌های کوتاه مستند، داستانی یا انیمیشن پس از تکمیل فرم درخواست، در سایت سوگواره تصویردهم به‌نشانی tasvir۱۰.ir بارگذاری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا