تجارت

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در احکام جداگانه دکتر اکبر فتوحی را به عنوان معاون تحقیقات و فناوری و دکتر محمدعلی صحرائیان را به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور فناوری و تحقیقات منصوب کرد.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر حسین قناعتی در حکمی دکتر اکبر فتوحی را به عنوان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه منصوب و در نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر محمدعلی صحرائیان قدردانی و در حکمی او را به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور فناوری و تحقیقات منصوب کرد.

در حکم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران به دکتر اکبر فتوحی آمده است: «دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان نماد آموزش عالی در حیطه علوم پزشکی وظیفه خود می داند که با قوت، رسالت خود را در زمینه های آموزش، تحقیق و فناوری، درمان، بهداشت و ارائه خدمات سلامت با کیفیت مطلوب و به صورت روزآمد پیگیری و محقق کند.

نظر به تعهد، تجربه، توانمندی و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی، شما را به عنوان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه منصوب می‌کنم.

انتظار می‌رود با تعامل سازنده با سایر معاونین و بهره مندی از توان مدیران و کارشناسان آن حوزه، علاوه بر تدبیر امور جاری، بر اساس آئین نامه ها، ضوابط و مقررات موجود، نسبت به برنامه ریزی جهت امور ذیل تا حصول نتیجه اهتمام ویژه مبذول فرمائید:

– عملیاتی کردن برنامه های توسعه و سلامت دولت متناسب با ماموریت های آن حوزه

– اولویت قراردادن برنامه ها در زمینه مواجهه با همه گیری کووید۱۹ و واکسیناسیون تا کنترل مناسب آن

– تعیین اولویت های آن حوزه با توجه به اسناد بالادستی، به ویژه نقشه علمی و همچنین تجارب برنامه های پیشین دانشگاه با هدف تدوین برنامه ۴ ساله ۱۴۰۴ -۱۴۰۰ دانشگاه با تکیه بر ارتقای کیفی پژوهش، تحقیقات و فناوری

– برنامه ریزی با هدف حمایت بیشتر از پژوهش های محصول محور، کاربردی، با هدف حل مسائل حوزه سلامت کشور و همچنین توسعه مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان

– لزوم توجه ویژه به ارتقای استانداردهای اخلاق در پژوهش

– صیانت از منابع فیزیکی و مالی، خلق منابع جدید مالی و مدیریت هزینه ها

– توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی همراه با افزایش بهره وری

امید می رود حوزه تحقیقات و فناوری دانشگاه با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت، به حرکت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین شده ادامه دهد. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.»

همچنین دکتر حسین قناعتی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در نامه ای از دکتر محمدعلی صحرائیان معاون سابق تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران قدردانی و وی را به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور فناوری و تحقیقات منصوب کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا