ورزش

رویای هلندی تمام شد

تنها پس از یک فصل، دوران حضور رونالد کومان در بارسلونا به پایان رسیده و او شنبه بعد برای آخرین بار روی نیمکت بارسا خواهد نشست.

ناظم نیوز: آینده رونالد کومان در بارسلونا مبهم تر از هر زمان دیگری است.
نمایش ضعیف بارسا در بازی یکشنبه شب برابر سلتا و شکست خانگی 1-2 که عملا حتی شانس دوم شدن در لالیگا را نیز از این تیم گرفت، باعث شده تا اعتبار سرمربی هلندی در میان سران باشگاه به میزان قابل توجهی از دست برود.
بارسا در دو هفته گذشته دو بار شانس صدرنشینی و نیز ماندن در کورس قهرمانی را از دست داد. یک بار شکست خانگی عجیب از گرانادا و سپس تساوی خانگی برابر اتلتیکو مادرید. بارسا هفته قبل در زمین لوانته هم 3-3 متوقف شد تا از کورس قهرمانی خارج شود.
به این ترتیب دشوار بتوان تصور کرد که رونالد کومان فصل بعد هم روی نیمکت بارسا بنشیند.
از همان روزهای ابتدایی انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید بارسا، زمزمه های تغییر کومان به گوش می رسید ولی نتایج خوب تیم در یک مقطعی دو ماهه سبب شد تا لاپورتا حمایتش از مرد هلندی را اعلام کند.
کومان حاضر نشد در مورد آینده اش صحبت کند ولی طبق ادعای رادیو راک 1، او به احتمال 99 درصد اخراج خواهد شد. این در حالی است که کومان هنوز یک سال دیگر قرارداد دارد. از ژاوی به عنوان گزینه مدنظر سران بارسا برای جانشینی مرد هلندی نام برده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا