تجارت

حضور خادمان دانشگاه آزاد اسلامی در سه موکب مسیر نجف به کربلا

رئیس ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی از حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در قالب خادمان اربعین حسینی در مسیر نجف کربلا خبر داد.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، احمد صالحی آرا با اشاره به استقرار و خدمات رسانی موکب‌های دانشگاه در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی، گفت: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته، تعدادی از کارکنان و اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده و واجد شرایط سفر به عتبات عالیات بودند، در قالب خادمین اربعین حسینی در موکب‌های دانشگاه آزاد اسلامی، به کربلای معلی اعزام شدند.

وی ادامه داد: امسال دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری و تعامل موکب‌داران عراقی و ایرانی، اقدام به راه‌اندازی دو موکب در طریق نجف به کربلا کرده است. موکب عمود ۵۶۴ توسط بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و عمود ۷۷۰ نیز به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات دایر شده و خادمین دانشگاه آزاد اسلامی آماده خدمت‌رسانی و پذیرایی از عزاداران و زائران حسینی هستند.

رئیس ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان قم نیز در شهر کربلا و در موقعیت مجسر العباس، در حال خدمت‌رسانی به زائران اربعین هستند.

صالحی آرا در پایان ابراز امیدواری کرد با سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی در کشور، سال آینده پذیرای حضور پرشور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در حماسه عظیم اربعین حسینی باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا