فوتبال ایرانورزش

اقدام ضربتی مدیرعامل جدید استقلال و بالا رفتن توقع از مجیدی

مصطفی آجرلو مدیرعامل جدید استقلال خیلی زود کارش را با ایجاد چند تغییر در استقلال ایجاد کرد تا آرامش نسبی به اردوی این تیم بازگردد.

به گزارش ناظم نیوز، مصطفی آجورلو در حالی مدیریت تیم استقلال را پذیرفت که فضای این باشگاه آشفته بر این باشگاه حاکم بود. آجورلو که ظهر روز شنبه باشگاه را از مدیر قبلی تحویل گرفت، قبل از آنکه از ساختمان باشگاه خارج شود تغییر و تحولات را آغاز کرد و بیژن طاهری را به همراه اجلال نصیری و محمد نوری فر به باشگاه اضافه کرد.

آجورلو کارش را ضربتی در استقلال آغاز کرد و قبل از آنکه برای عزل و نصب درگیر لابی‌ها و سفارش‌ها شود، نفرات مورد نظرش را جایگزین نفرات قبلی کرد.

از بین رفتن تنش‌ها

نتیجه اقدامات ضربتی مدیرعامل باشگاه استقلال، از بین رفتن یکسری تنش‌ها به خصوص بین مجیدی و برخی از شاغلان در باشگاه و جاری شدن نظم و آرامش نسبی به اردوی تیم بود.

یکی از اقدامات مهم مدیرعامل جدید استقلال در همین راستا، توافق برای افزایش مدت قرارداد مجیدی و انتقال فرزاد مجیدی از کادر اجرایی به کادر فنی این تیم بود تا خیال سرمربی آبی پوشان از هر حیث آسوده شود و با تمرکز بیشتری کارش را دنبال کند.

بالا بردن انتظار از مجیدی

اقدام مصطفی آجرلو در برآورده شدن خواسته‌های سرمربی تیمش، از یک سو آرامش را به اردوی تیم بازگرداند و از سوی دیگر توقع را از مجیدی بالا برد.

در اقدامات اولیه‌ای که از سوی آجورلو انجام گرفت، ترکیب کادر مدیریتی و اجرایی تلفیقی از سلیقه مدیرعامل و سرمربی بود تا با یکدست شدن کادر فنی، اجرایی و مدیریت، شرایط برای نتیجه‌گیری به مطلوب‌ترین شکل خود نزدیک شود.

حاصل این اتفاقات نیز بالا رفتن توقع از فرهاد مجیدی است و حالا او که شرایط را در نزدیک ترین حالت به ایده آل خود می‌بیند، ناچار باید بتواند بهترین نتایج را هم با تیمی که بر پایه تفکرات خودش بسته شده، بگیرد. بدیهی است که در غیر این صورت او نباید انتظار مماشات از سوی باشگاه داشته باشد.

زمین تمرین دائمی

حالا که تغییرات در نیروی انسانی چنین ضربتی صورت گرفته، می‌ماند فراهم کردن یک زمین تمرین ثابت و با کیفیت. یکی از دغدغه‌های این فصل آبی پوشان نداشتن زمین تمرین ثابت و با کیفیت است و این انتظار از مدیرعامل استقلال می‌رود تا با همان سرعتی که تغییرات انسانی را اعمال کرد، زمین تمرین مناسبی را هم برای تیمش فراهم نماید.

انتظار بازیکنان از مدیرعامل جدید

آجورلو در اولین اقدامات مدیریتی‌اش، آرامش را به کادر فنی و در راس آنها فرهاد مجیدی بازگرداند و حالا نوبت به بازیکنان است که انتظارات و توقعاتشان فراهم شود.

بدیهی است انتظار بازیکنان در هر تیمی به جز زمین مناسب برای تمرین، امکانات مالی است. بازیکنان استقلال مدتهاست بابت مشکلات مالی در مضیقه هستند و انتظار آنها از مدیرعامل جدید، فراهم کردن بسترهای مناسب مالی است تا دغدغه تک به تک آنها بابت فصل بیست و یکم لیگ برتر رفع گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا