تجارت

‌موزه ملی ملک برنامه‌های فرهنگی دفاع مقدس را برگزار می‌کند

مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک مجموعه برنامه‌های گوناگون فرهنگی با رویکرد حوزه تخصصی موزه‌ای و کتابخانه‌ای را با همکاری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اجرا می‌کند.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از روابط عمومی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، این همکاری به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور تا ۶ مهر ۱۴۰۰ خورشیدی در زمینه‌های برگزاری نمایشگاه مشترک در خانه تاریخی ملک و محوطه تاریخی باغ ملی تهران، برگزاری نمایشگاه مجازی تمبر و مطبوعات در فضای مجازی و برپایی نشست‌های مجازی پژوهشی مرتبط با دفاع مقدس انجام می‌پذیرد.

نمایشگاه سیار در خانه تاریخی ملک از دستاوردها، اسناد و عکس‌های سندی دفاع مقدس، نمایشگاه و فروشگاه کتاب‌های دفاع مقدس، نمایشگاه اسناد مرتبط با جنگ و وزارت امورخارجه در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به گونه فیزیکی و نمایشگاه‌های مجازی تمبر و مطبوعات دفاع مقدس در شبکه‌های اجتماعی، بخش نمایشگاهی این همکاری به شمار می‌آید. نشست‌های مجازی پژوهشی نیز در زمینه‌های عکاسی جنگ، آسیب‌شناسی اسناد دفاع مقدس، آسیب‌شناسی ادبیات دفاع مقدس، شعر دفاع مقدس و برگزاری نشستی با محوریت تجربه‌های کتابخانه دفاع مقدس هم‌زمان با این نمایشگاه‌ها برگزار خواهد شد.

دوستداران تاریخی و فرهنگ، برنامه‌های مجازی هفته دفاع مقدس در همکاری میان کتابخانه و موزه ملی ملک و موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را می‌توانند در وب‌سایت مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به نشانی «malekmuseum.org» به تماشا بنشینند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا