تجارت

پنجمین فراخوان تعیین تکلیف بورسیه‌های بلاتکلیف منتشر شد

هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی برای تعیین تکلیف وضعیت بورسیه‌های بلاتکلیف فراخوان داد.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، پنجمین فراخوان تعیین تکلیف بورسیه‌های بلاتکلیف منتشر شد. بدین وسیله از متقاضیان بورسیه که دارای حکم بورس و مدرک دکتری هستند و در چهار فراخوان اخیر بورسیه‌های بلاتکلیف شرکت نکرده‌اند، به مدت یک ماه یعنی تا سی‌ام مهر ماه جاری می‌توانند در این فراخوان ثبت نام کنند.

داوطلبان می‌توانند ضمن مطالعه شرایط مندرج در این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام در آدرس https://sccr.ir/forms/register اقدام کنند.

ضوابط شرکت در فراخوان تعیین تکلیف بورسیه‌های بلاتکلیف

راتبه‌هایی که در مقطع دکتری دانش آموخته شده‌اند و راتبه‌هایی که دارای حکم بورس و مدرک دکتری هستند، مجاز به ثبت نام در فراخوان هستند و دانشجوی در حال تحصیل نباید فرم را پر کند.

راتبه هایی که در فراخوان سال‌های ۹۶، ۹۷ و۹۸ و ۹۹ هیأت عالی جذب ثبت نام کرده‌اند، مجاز به شرکت در فراخوان نیستند.

راتبه‌هایی که سن آنها در زمان فارغ‌التحصیلی دکتری پایین‌تر از ۴۰ سال باشد و راتبه هایی که معدل کارشناسی بالاتر از ۱۴ و کارشناسی ارشد بالاتر از ۱۶ دارند، مجاز به شرکت در فراخوان هستند.

در صورتی که راتبه در دانشگاه‌های خارج از کشور مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تحصیل کرده، علاوه بر انتخاب دانشگاه‌های خارج از کشور از لیست دانشگاه‌ها، باید نام دانشگاه را در قسمت توضیحات وارد نماید و در صورتی که در حوزه‌های علمیه تحصیل کرده باشد، علاوه بر انتخاب حوزه علمیه از لیست دانشگاه‌ها، نام حوزه علمیه را در قسمت توضیحات وارد نماید.

همچنین ارسال تصویر حکم بورس و مدرک دکتری جهت طی فرآیند جذب راتبه‌ها به آدرس پست الکترونیکی jazb@sccr.ir الزامی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا