فوتبال،فوتسالورزش

همه دیدند که گل سپاهان آفساید بود!

ناظم نیوز: مدیرعامل باشگاه پیکان تهران می‌گوید به دنبال اتفاقات بازی سه شنبه شب گذشته مقابل سپاهان به فدراسیون فوتبال اعتراض خواهند کرد.
اکبر محمدی درخصوص وضعیت تیم پیکان در هفته های پایانی مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: ما الان در جای امنی از جدول هستیم. در جایگاه نهم جدول قرار گرفته ایم و با تیم چهارم جدول فاصله زیادی نداریم. جالب اینکه طی هفته‌های آتی با دو تا از تیم‌های بالاتر از خودمان هم بازی می‌کنیم. با فولاد بازی داریم که می‌تواند برای ما یک فرصتی باشد که بیشتر در جدول بالا بیاییم. همچنین با مس رفسنجان و ماشین سازی و پرسپولیس بازی خواهیم کرد که می‌تواند شرایط ما را بهبود ببخشد.
او ادامه داد: در حال حاضر به لحاظ عملکرد در خط حمله تیم هفتم جدول هستیم و از نظر عملکرد دفاعی هم تیم هفتم مسابقات لقب گرفتیم، به لحاظ رتبه تیم هشتم هستیم و این‌ها نشان می‌دهد که تیم ما تقریبا یک تیم بالانس شده است. خوشبختانه با همدلی و انسجامی که بین مجموعه کادرفنی و مدیریت و بازیکنان وجود دارد و حمایت‌های بی دریغ مدیریت ارشد گروه صنعتی ایرانخودرو که امسال شرایط خیلی مساعدی را برای سازماندهی تیم‌های ورزشی پیکان فراهم کردند، امیدواریم که بهترین عملکرد را داشته باشیم.
مدیرعامل پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا برای کسب سهمیه آسیایی هم برنامه دارند یا خیر، گفت: چراکه نه؛ نیم نگاهی هم به کسب سهمیه می‌توانیم داشته باشیم. به هر حال ما که به هیچ عنوان سقوط نخواهیم کرد. البته نباید این مساله فشار و استرس روی کادر و بازیکنان ایجاد کند و در مقابل باید انگیزه و روحیه بالایی ایجاد کند تا برای باشگاه پیکان تاریخ سازی کنند. امسال شعار ما کار سخت، مبارزه و تعقیب تا پایان است و امیدواریم که با همین شعار فصل را با بهترین عملکرد تمام کنیم.
اکبر محمدی درباره قضاوت میثم حیدری داور دیدار پیکان و سپاهان که حواشی زیادی ایجاد کرده، گفت: متاسفانه با توجه به ذهنیتی که از این داور داشتیم، نگران بودیم که او بازهم اشتباه تاثیرگذار داشته باشد. قبل از بازی ما هیچ بیانیه و اعتراضی نسبت به انتخاب این داور برای بازی با سپاهان ارائه نکردیم تا حاشیه ای ایجاد نشود، اما ظاهر اشتباه کردیم. او اشتباهات تاثیرگذاری داشت و همه کارشناسان به مردود بودن گل سپاهان اشاره کردند. در این خصوص از حق خودمان کوتاه نخواهیم آمد و قطعا به فدراسیون فوتبال اعتراض می‌کنیم. من حتی پس از بازی با ناظر مسابقه هم که صحبت می‌کردم اعلام کردند که گل آفساید بود و حتی حاضران در ورزشگاه هم اعتقاد داشتند که این گل باید مردود اعلام می‌شد.
عضو سابق کمیته فنی فدراسیون فوتبال درخصوص تمدید قرارداد با دراگان اسکوچیچ اظهار داشت: الان که ما درمورد اسکوچیچ صحبت می‌کنیم یک معیاری درخصوص عملکردشان وجود دارد. ایشان چهار بازی رسمی و سه بازی تدارکاتی را بدون باخت پشت سر گذاشته است، این رکورد کامل و قابل اعتنا و ارزشمند است. فراموش نکنید که مربیان دیگر، چه خارجی و چه داخلی در همین مقطع این موفقیت را نداشتند و موفقیت اسکوچیچ موفقیت تام و تمام است. برای همین است که حق ایشان است که همچنان هدایت تیم ملی را برعهده داشته باشند.
محمدی ادامه داد: یکسری مسائل وجود دارد که نمی‌دانم دقیقا چیست. اشاره می‌شود که یک چهره بین المللی تر و با تجربه بیشتر و سابقه بهتر روی نیمکت تیم ملی باشد. این در واقع یک فلسفه و رویکرد است، از نظر منی که از بیرون کار را نگاه می‌کنم، ملاک قضاوت نتایج این هفت بازی و چهار بازی در بحرین و به خصوص برتری مقابل بحرین و عراق است. کسانی که مربیگری کرده باشند می‌دانند که این کار به سادگی انجام نمی‌شود. فراموش نکنید که تیم ملی در دور رفت با مربی که فکر می‌کردیم شاید بهترین انتخاب است و هدایت بلژیک را برعهده داشته، به دو تیم باختیم. تیم‌هایی که در بازی برگشت کاملا مقابل ما دست و پا بسته بودند. به همین خاطر امیدوارم که یک مقدار با این موضوع منطقی برخورد کنیم و سعی کنیم که آرامش را همچنان در تیم ملی حفظ کنیم. ما زمان زیادی هم نداریم اگر یک سال دیگر بود شاید می‌توان تدبیر دیگری داشت اما در حال حاضر به نظرم حفظ آقای اسکوچیچ تصمیم درستی بود.
مدیرعامل تیم پیکان درمورد رای کمیته استیناف درباره بازی با سایپا همینطور گفت: فکر می‌کنم فوتبال با این رای به آرامش رسید چون تنها بحث اینکه به ما سه امتیاز را برگردانده‌اند، نیست. اگر رای کمیته انضباطی با آن شکل و با آن کیفیت به قوت خودش باقی می‌ماند چهره فوتبال ما مخدوش می‌شد. من به کمیته استیناف به خاطر شجاعت‌شان تبریک می‌گویم و خوشحالم که عدالت در این موضوع رعایت شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا