تجارت

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده

امروزه استفاده از دستگاه های تصفیه هوا به عنوان یکی از کارآمدترین و موثرترین روش ها به منظور بهره گیری از هوای پاک است.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری ناظم، همه ما می‌دانیم که تمیز کردن هوای بیرون به راحتی امکان پذیر نیست و نمی‌توانیم این ادعا را داشته باشیم که هوای بیرون را به صورت صد در صدی می‌توانیم پاک و تمیز کنیم اما برای فضاهای سرپوشیده و بسته این امکان وجود دارد که بتوان این مشکل را برطرف کرد و هوای سالم و تمیزی را تنفس نمود.

امروزه استفاده از دستگاه‌های تصفیه هوا به عنوان یکی از کارآمد ترین و موثرترین روش‌ها به منظور بهره گیری از هوای پاک است. این دستگاه‌ها به واسطه فناوری هوشمند این امکان را مهیا می‌کنند تا حجم وسیعی از هوای آلوده وارد این دستگاه‌ها شده و به واسطه چندین لایه فیلتر تمیز گردند و این هوای سالم به بیرون دمیده می‌شود و در هوای اتاق تنفس می‌شود. در واقع به بیانی ساده‌تر می‌توان اینگونه گفت که به دلیل دارا بودن فیلترهای فعال یا اکتیو همانند فیلتر سل پلاسمای سرد و فیلترهای غیرفعال همانند فیلتر ماورابنفش یا فتوکاتالیستی می‌توان تا ۹۹.۹% موجب کاهش و از بین رفتن آلاینده‌های بیولوژیک مانند ویروس‌ها، باکتری‌ها و قارچ‌ها شد و در نهایت هوای تمیز و ضدعفونی را در اختیار داشت.

شرایط کرونایی کنونی سبب شده تا افراد بیشتر به دنبال دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده باشد چراکه وجود ویروس کرونا به راحتی جان هزاران نفر را در جهان گرفت و به زندگی آنها خاتمه داد و پس از آن افراد به دنبال راهکارهای متفاوتی هستند تا سلامت شان به خطر نیفتد و بتوانند تضمین بهتری را برای خود به وجود بیاورند که در کمین ویروس کرونا نیستند و در اینجا استفاده از دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده بهترین پیشنهاد معرفی شد.

ساختار دستگاه‌های تصفیه هوا به نوعی بوده که فیلترهای متفاوتی را درون آنها قرار داده اند که هر کدام از فیلترها می‌تواند برای حذف ویروس، باکتری و … عمل کنند و همانطور که اشاره نموده ایم تا درصد بالایی می‌تواند موجب تمیزی و از بین بردن آلاینده‌ها شوند.

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده

نکات مهم در زمان خرید دستگاه تصفیه هوا

در زمان خرید دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده باید به نوع دستگاه و کاربرد آن توجه کنید و البته میزان فضایی که قصد دارید آن را پاکسازی نمایید بسیار مهم است. میزان فضایی که می‌تواند به واسطه دستگاه تصفیه هوا از آلاینده‌های متفاوت و آلودگی‌های مختلف پاکسازی گردد برحسب متر مکعب محاسبه می‌شود. البته از دیگر عوامل مهم برای خرید دستگاه تصفیه هوا انتخاب فیلترهای مناسب و با کارایی بالا است و همچنین به قیمت دستگاه، میزان مصرف انرژی، برخورداری از تکنولوژی‌های قوی و هوشمند، قابلیت جابجایی، میزان تولید صدا و غیره باید توجه ویژه ای داشته باشید که تمامی این موارد در زمان خرید دستگاه تصفیه هوا بسیار مهم و ضروری است.

اگر شما برای خرید از شرکت‌های معتبر و شناخته شده استفاده کنید قطعاً خرید بهتری را تجربه می‌نمایید و تا مدت زمان طولانی می‌توان بدون مشکل از دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده استفاده نمود.

معرفی شرکت دانش بنیان یسان

شرکت پویا فن آوران یسان یک شرکت دانش بنیان محسوب می‌شود که سابقه بیش از ۱۵ سال را در کارنامه کاری خود به جای گذاشته و به موفقیت‌های بی شماری دست پیدا نموده است و فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز نموده است و به طراحی و تولید دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده با فناوری پلاسمای سرد پرداخته است. شرکت یسان تمامی تلاش خود را در حوزه توسعه و تجاری سازی فناوری نانو و همچنین توسعه فناوری در دستگاه‌های ضدعفونی کننده و تصفیه کننده هوای ایروسان بکار گرفته است و هم اکنون چندین محصول دانش بنیان را دارد.

این شرکت دارای مجوزهای از قبیل مجوز CE اتحادیه اروپا، مجوز IMED وزارت بهداشت و درمان، مجوز وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مجوز دانشگاه امیرکبیر، مجوز دانشگاه صنعتی اصفهان بوده است و این اطمینان به مشتریان داده می‌شود که محصولاتی با کیفیت را در اختیار خواهند داشت. البته مشتریان عزیز باید دقت داشته باشند که با خرید از این شرکت می‌توانند از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوند و به مدت یک سال این خدمات به صورت رایگان بوده و برای ۱۰ سال به تمامی دستگاه‌ها خدمات پس از فروش تعلق می‌گیرد.

فناوری پلاسمای سرد در ایروسان

در ایروسان ها از فناوری پلاسمای سرد استفاده شده است و همچنین اشعه ماورا بنفش uvc می‌تواند به واسطه آزاد سازی یون‌ها و رادیکال‌های آزاد ویروس‌ها (شامل ویروس کرونا) و باکتری‌های موجود در هوا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از بین ببرد. البته فناوری پلاسمای سرد علاوه بر آن می‌تواند موجب خنثی سازی و غیر فعال کردن ترکیبات الی فرار، گازهای مضر و بوهای نامطبوع در هوا گردد.

ذکر این نکته لازم و ضروری است که بدانید کارکرد بهترین نمونه دستگاه‌های تصفیه کننده و ضدعفونی کننده هوا بر اساس فناوری پلاسمای سرد بوده است که تولید اکسیژن تازه به واسطه تولید پنج نوع اکساید متفاوت صورت می‌گیرد. البته در این دستگاه‌ها فیلترهای مختلفی وجود دارد که می‌توان به فیلتر جی ۴ به منظور حذف موی معلق حیوانات در هوا، گرد و غبار فیلتر ماورابنفش و فیلتر نانوکاتالیستی برای از بین بردن انواع الاینده های بیولوژیک مثل ویروس‌ها، باکتری‌ها، قارچ‌ها و حذف الاینده های گازی نظیر آلی فرار، مونوکسید کربن، دی اکسید نیتروژن و دود سیگار، بو های نامطبوع و دیگر گازهای مضر اشاره کرد. به منظور افزایش میزان کارایی فرایند تصفیه و ضدعفونی هوا از فیلتر سل پلاسمای سرد استفاده می‌گردد.

دستگاه‌های یسان با دارا بودن فناوری سل پلاسمای سرد می‌توانند منجر به حذف بوهای نامطبوع و همچنین از بین بردن تمام آلاینده‌های صنعتی و میکروارگانیسم ها گردند اما هیچ تاثیری در دمای اتاق توسط دستگاه‌های تصفیه هوا وجود ندارد و ممکن است کمی احساس خنکی داشته باشید که به دلیل تنفس هوای تازه و تصفیه هوا خواهد بود.

تمامی دستگاه‌های یسان از نظر مصرف برق به اندازه یک لامپ ۱۰۰ وات بوده اند و نگرانی بابت مصرف برق در خصوص دستگاه وجود ندارد همچنین این دستگاه‌ها تنها با فیلترهای یسان کار می‌کنند و با توجه به مدل و نوع دستگاه فیلتر آن متفاوت است.

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده

آغاز طرح فروش ویژه دستگاه تصفیه هوا مدل Y-۳۰۰ با قیمت ۱۴ میلیون برای مدارس

بسیاری از شرکت‌ها همواره برای اینکه مشتریان شرایط راحت تر و آسان‌تری را برای خرید محصولات داشته باشند اقدام به برگزاری طرح‌های متنوع و فروش ویژه می‌نمایند. شرکت پویا فناوران یسان برای اینکه مشتریان بتوانند برای مدارس و کلاس‌های درس دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده هوا را خریداری کنند فروش ویژه ای برای مدل Y-۳۰۰ برگزار نموده است.

قطعاً با وجود شرایط کرونا حضور دانش آموزان در مدارس برای افراد زیادی از جمله معلمان، مدیران و والدین با دغدغه‌های بیشماری روبرو بوده است پس باید تا حد امکان برای حضور دانش آموزان در مدرسه شرایطی روبرو شود تا از میزان این دغدغه‌ها کاسته شود و بتوان با خیالی آسوده‌تر دانش آموزان را راهی درس و مدرسه کرد.

در این طرح مشتریان می‌توانند برای کلاس‌های درس و مدرسه دستگاه یسان مدل Y-۳۰۰ را خریداری کنند که می‌تواند مساحت ۱۰۰ تا ۱۵۰ متر مربع را پوشش بدهد.

در این فروش ویژه شما علاوه بر اینکه می‌توانید یکی از بهترین دستگاه‌ها را به قیمت ۱۴ میلیون تومان به جای پرداخت ۱۶ میلیون تومان خریداری کنید بلکه از مزیت‌های دیگری همچون ارسال رایگان و نصب نیز بهره مند خواهید شد و از همه مهمتر در قرعه کشی دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا ایروسان مدل Y-۶۰ شرکت نمایید البته فراموش نکنید مهلت شرکت در قرعه کشی فقط تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و سفارش کلیک کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری ناظم در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا