فوتبال،فوتسالورزش

غوغا سالاری بخشی از فوتبال ایران است!

ناظم نیوز: مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: دلیلی ندارد نکونام از فولاد جدا شود، چون او تمام تلاشش را برای موفقیت این تیم انجام داده است.
سعید آذری، درباره وضعیت فولادی‌ها پس از تساوی مقابل پرسپولیس اظهار کرد: امسال شرایط متفاوتی را تجربه کردیم و اتفاقات مختلفی برای ما افتاد که به باشگاه، تیم‌ و هواداران‌مان فشار زیادی وارد شد اما با تمام این‌ها می‌توانم بگویم راه‌مان را درست رفتیم و اصول و فلسفه‌مان را رعایت کردیم. به چهار هفته پایانی بسیار خوشبین هستم، چون فلسفه درستی را در پیش گرفتیم.
او ادامه داد: اظهار نظر احساسی، اتفاقاتی که برای‌مان افتاد و پنجره بسته باعث نشد روند فولاد متوقف شود و امیدواریم در چهار هفته پایانی ثمره این یک سال را بگیریم. سال سختی را پشت سر گذاشتیم و در این دو سال که این همه فرسایشی شد، در بعضی از استان‌ها مثل خوزستان تیم‌ها بسیار اذیت می‌َشوند و تا مرز نابودی پیش می‌روند. بقیه تیم‌ها می‌آیند و یک بازی در خوزستان انجام می‌دهند و می‌روند اما تیم ما، نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان در این هوا هر روز تمرین می‌کنیم. لیگ برای ما فرسایشی شده اما با تمام این‌ها از بازیکنان تیم، کادر فنی و همکارانم تشکر می‌کنم و امیدوارم پایان فصل برای‌ ما به خوبی تمام شود.
مدیرعامل باشگاه فولاد درباره اعتراض این باشگاه به استفاده پرسپولیس از کنعانی زادگان عنوان کرد: ما موظف هستیم وقتی تیم رسانه‌ای‌مان مساله‌ای را مطرح می‌کنند، استعلام بگیریم و از متولی این کار سوال کنیم. این همه غوغا سالاری خواسته فوتبال ایران است و یک سری آدم فرصت طلب به دنبال این هستند که بگویند آذری اشتباه کرد. سازمان لیگ جواب استعلام ما را می‌دهند و اطلاعاتی که ارائه شده است معیار تصمیم گیری خواهد بود. در این شرایط باتوجه به این‌که تیم‌ها بازی دارند، نمی‌توانیم درباره همه مسائل و همه اظهار نظرها صحبت کنیم و پاسخ دهیم.او درباره بسته بودن پنجره نقل و انتقالات فولاد و در پاسخ به سوالی در رابطه با زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم گفت: دو روز پیش نامه‌ای را از دادگاه عالی ورزش دریافت کردیم و احتمالا تا ۳۰ جولای رای نهایی صادر شود اما شانس برنده شدن ما کم است. باتوجه به این‌ موضوع ممکن است یک و نیم پنجره نقل و انتقالاتی دیگر محروم باشیم و اگر به این صورت باشد، شرایط سخت تر از قبل هم خواهد شد.
آذری اضافه کرد: سال گذشته قرارداد ۱۵ بازیکن رده‌های سنی‌مان را تمدید کردیم و فلسفه‌مان این بود که از این بازیکنان برای فصل‌های آینده استفاده کنیم. سال گذشته به این مساله فکر و قرارداد بازیکنان‌مان را تمدید کردیم تا اگر خدایی ناکرده موفق نشدیم پنجره‌ نقل و انتقالاتی‌مان را باز کنیم، پشتوانه سازی لازم را انجام داده باشیم. چه پنجره باز شود و چه نشود این بازیکنان جوان آینده فولاد هستند و خوشحالم که این کار را در فولاد انجام دادم و ثمره‌اش را چند سال آینده می‌بینیم. این بازیکنان‌ سرمایه‌های فولاد هستند و شاهد درخشش آن‌ها در آینده خواهید بود.
او درباره شایعات مذاکره باشگاه فولاد با بازیکنان خارجی، از جمله یک بازیکن عراقی گفت: تمام این‌ها دروغ است و زاییده تخیلات است. ما با کسی مذاکره نکردیم و همه این‌ها دروغ است.
مدیرعامل باشگاه فولاد درباره اعتراض برخی هواداران این تیم به شیوه بازی کردن این تیم گفت: فولاد در چند سال گذشته چه جایگاهی در جدول لیگ داشته؟ این تیم نهم جدول بود و هفت سال به لیگ قهرمانان راه نیافته بود اما امروز در قامت یک تیم مدعی ظاهر می‌شود. البته به هر حال هر مربی یک سبکی دارد و من نمی‌توانم با هواداران مخالفت کنم. آن‌ها سبک هجومی دوست دارند اما برای پیاده کردن سیستم‌ هجومی باید ابزارش را هم در دست داشته باشید. اگر پنجره نقل و انتقالاتی فولاد باز بود، تیم نکونام هجومی بازی نمی‌کرد؟ هر مربی سبک خاص خودش را دارد و نکونام تنها یک مربی نبوده و یک رهبر بوده که ساختار فولاد را درست کرده است.
او اضافه کرد: ‌یک سری صحبت‌ها را برای پایان لیگ می‌گذارم و صحبت‌های زیادی وجود دارد و پایان لیگ خواهم گفت و من باید از آقای نکونام و تیمش تشکر می‌کنم. هیچ جای دنیا همه مردم از نحوه مبارزه تیم‌شان ممکن است راضی نباشند و اگر هم کسی بتواند همه را راضی نگه دارد، نشان می‌دهد مسیر اشتباهی را رفته است. چیزی که می‌بینم این است که اصول نکونام نظم، انضباط، دوستی و از همه مهم تر ساختن یک ساختار قوی است که در تمام این‌ها موفق بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا