تجارت

دفترچه آزمون استخدامی اصلاح شد

دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم برای سال ۱۴۰۰ اصلاح شد.

ناظم نیوز: پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۱۸ خرداد و اطلاعیه مورخ ۲۲ خرداد و با توجه به اعلام وزارت علوم مبنی بر اضافه شدن شغل محل‌های جدید به دفترچه راهنمای آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم برای سال ۱۴۰۰، ضمن اعلام اصلاحات ذیل در دفترچه راهنما، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا کنون برای ثبت نام در این آزمون اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز جمعه ۲۸ خرداد نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www. sanjesh. org مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
همچنین باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم برای سال ۱۴۰۰ ایجاد شود. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا