تجارت

ثبت روزانه ۲۶۵ پایان نامه و پروپوزال در کشور

ایرانداک از ثبت روزانه ۱۶۱ پایان نامه و ۱۰۴ پروپوزال در پایگاه اطلاعات علمی ایران در سال ۹۹ خبر داد و تعداد بارگذاری پایان نامه های دانش آموختگان داخل و خارج از کشور را اعلام کرد.

به گزارش ناظم نیوز، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران عملکرد سال ۱۳۹۹ خود را منتشر کرد. این پژوهشگاه در سال گذشته، به دلیل شرایط همه‌گیری بیماری کووید ۱۹، همه خدمات خود را به‌صورت برخط در اختیار کاربران قرار داده است.

طبق گزارش ایرانداک، در سال ۹۹ بیش از ۴۸۷ هزار پایان‌نامه و رساله دانش‌آموختگان درون کشور، هزار و ۵۸۰ پایان‌نامه و رساله دانش‌آموختگان ایرانی بیرون از کشور و نزدیک به ۲۴۰ هزار پیشنهاده در پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج) قرار گرفته است.

همچنین در سال ۱۳۹۹، روزانه ۱۶۱ پارسا (پایان نامه و رساله) و ۱۰۴ پیشنهاده (پروپوزال) با همکاری ۴۵۲ مؤسسه آموزش‌عالی در سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده بارگذاری شده است.

۱۱ کتاب، ۴۸ مقاله نشریه، سه مقاله در همایش ملی و سه مقاله در همایش جهانی در سال گذشته منتشر شده و یک طرح پژوهشی تقاضامحور و ۱۴ طرح پژوهشی سازمانی پایان یافته است.

در سال گذشته، ۸۹ دوره آموزشی برای ۱.۸۴۱ نفر دانش‌پذیر نیز در ایرانداک برگزار شده است.

ثبت روزانه ۲۶۵ پایان نامه و پروپوزال در کشور

گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران به ۵ مأموریت بنیادین ایرانداک شامل پژوهش، مدیریت اطلاعات علم و فناوری، آموزش، همکاری و هماهنگی و پشتیبانی از سیاست‌گذاری علم و فناوری پرداخته است که متن کامل و داده‌نمای این گزارش در نشانی irandoc.ac.ir/about/report در دسترس قرار دارد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا