تجارت

بسیاری از دانشگاه‌های آزاد زیان‌ده هستند

بجنورد- مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه بسیاری از دانشگاه های آزاد زیان ده هستند، گفت: برخی استان‌ها فعالیت خوبی را رقم زده‌اند که اکنون متکی به شهریه نیستند.

به گزارش ناظم نیوز، علی سروری مجد پیش از ظهر دو شنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد خراسان شمالی که در سالن جلسات دانشگاه آزاد بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه آزاد خراسان شمالی عملکرد مثبتی را طی سال گذشته ثبت کرده و ریل گذاری‌های مناسبی صورت گرفته است.

معاون هماهنگی استان‌های دانشگاه آزاد ادامه داد: روند رو به رشدی را دانشگاه آزاد خراسان شمالی در پیش گرفته است که با ادامه این روند می‌توان از اتکا به شهریه دانشجویی دور شد.

وی با اشاره به تغییر رئیس دانشگاه آزاد خراسان شمالی، افزود: یک میلیون و ۳۰۰ هزار دانشجو و ۵۸ هزار کارمند و استاد در دانشگاه آزاد اسلامی گستره وسیعی را ایجاد کرده است که باید تمام این ها را مدیریت کرد.

سروری مجد بیان داشت: دانشگاه آزاد دارای منابع فراوان است که آن‌ها را باید با مدیریت صحیح به کار بست و با اقدامات شبانه روزی کار را پیش برد.

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه بسیاری از دانشگاه‌های آزاد زیان ده هستند، گفت: در استان‌هایی مانند کرمان و اصفهان فعالیت‌های خوبی صورت گرفته به طوری که اکنون متکی به شهریه دانشجو نیستند.

وی در انتها گفت: دانشگاه آزاد خراسان شمالی نیز اکنون زیان ده است که این ضرر به زودی صفر می‌شود و امیدواریم در آینده جزو استان‌های سود ده باشد.

کد خبر 5303669

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا