اقتصادیبانکبیمه

برگزیدگان «همراهی٢» صاپ یک میلیارد ریال جایزه گرفتند

برگزیدگان مرحله دوم طرح «همراهی ٢» برای دعوت به استفاده از خدمات بانکداری غیرحضوری و اپلیکیشن پرداخت صاپ بانک صادرات ایران یک میلیارد ریال جایزه گرفتند.

ناظم نیوز: به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، ٦٩ برگزیده مرحله دوم طرح «همراهی ٢» این بانک در فصل بهار مشخص شد و جایزه برتر این دوره به آقای مجتبی بیکی جوزم از مدیریت شعب استان یزد تعلق گرفت.
طرح توسعه و ترویج اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران (صاپ) به مناسبت شصت و نهمین سال فعالیت این بانک با عنوان طرح «همراهی٢» صاپ در چهار دوره سه ماهه با مجموع چهار میلیارد ریال جایزه نقدی از ابتدای زمستان سال ٩٩ تا پایان پاییز سال ١٤٠٠ عملیاتی می‌شود و در هر دوره به ٦٩ نفر برتر یک میلیارد ریال جوایز ارزنده تعلق می‌گیرد.
بر اساس این طرح که با هدف ارائه بیش از پیش قابلیت‌های اپلیکیشن «صاپ» و سهولت استفاده کاربران از خدمات بانکداری غیرحضوری این اپلیکیشن عملیاتی شده، تمامی هموطنان و مشتریان بانک صادرات ایران و سایر بانک‌های عضو شبکه شتاب می‌توانند ضمن معرفی و دعوت به عضویت دوستان و سایر کاربران برای نصب اپلیکیشن «صاپ»، امتیاز کسب کرده و با تداوم این دعوت در طول دوره‌های سه‌ماهه، بدون قرعه‌کشی از پنج میلیون ریال تا ٢٠٠ میلیون ریال جوایز این طرح برخوردار شوند.
با پایان یافتن مرحله دوم این طرح (اول فروردین‌ماه تا پایان خردادماه سال ١٤٠٠)، اسامی ٦٩ دارنده بیشترین امتیازات این طرح مشخص شد که بر این اساس، جایزه برتر این دوره به ارزش ٢٠٠ میلیون ریال به مجتبی بیکی جوزم از استان یزد تعلق گرفت. حسن گل‌آقاپور نیازی نفر دوم این طرح از استان مازندران برنده ١٥٠ میلیون ریال، فاضل آموزگار نفر سوم از بوشهر برنده ٨٠ میلیون ریال، مصطفی خراسانی جلال‌آبادی نفر چهارم از کرمان برنده ٥٠ میلیون ریال، یاسر اعتقادی نیری از اصفهان و حبیب جهانی پورفتیده از گیلان هر یک ٣٠ میلیون ریال جایزه نقدی برنده شدند.
همچنین نفرات برتر ٧ تا ١٠ این دوره هر کدام ١٥ میلیون ریال و رتبه‌های برتر ١١ تا ٣١ هر کدام ١٠ میلیون ریال و رتبه‌های برتر ٣٢ تا ٦٩ نیز هر یک پنج میلیون ریال جایزه نقدی دریافت کردند.
کاربران می‌توانند برای مشارکت در این طرح از طریق نصب مستقیم اپلیکیشن صاپ و واردکردن کد معرف کاربر معرفی‌کننده (مروج)، ارسال پیام با محتوای لینک نصب اپلیکیشن صاپ، ارسال لینک اختصاصی کاربر معرفی کننده (مروج) برای نصب اپلیکیشن یا تکمیل اطلاعات پروفایل توسط کاربران اقدام کرده و امتیاز کسب کنند.
در این طرح، نصب اپلیکیشن و تکمیل پروفایل کاربری ١٠ امتیاز و هر معرفی و ترویج طرح از طریق نصب و عضویت در نرم‌افزار صاپ توسط کاربران جدید به شرط ورود کد معرف نیز ١٠ امتیاز برای کاربران خواهد داشت.
تابستان و پاییز ١٤٠٠ دو دوره سه ماهه باقی‌مانده این طرح همچنان برای اجرا و اعطای جوایز ارزنده به مشارکت‌کنندگان برتر طرح «همراهی ٢» بانک صادرات ایران در نظر گرفته شده است.
انتخاب ٦٩ کاربر برتر این طرح به مناسبت شصت‌ و نهمین سال فعالیت بانک صادرات ایران صورت گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا