تجارت

آغاز تغییرات مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در احکام جداگانه ای معاونان جدید آموزشی، درمان، توسعه مدیریت و نماینده ویژه واکسیناسیون را منصوب و معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی را ابقاء کرد.

به گزارش ناظم نیوز، دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر سیدفرشاد علامه را به عنوان معاون آموزشی دانشگاه منصوب و در نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر امیرعلی سهراب پور قدردانی کرد.

در این حکم آمده است: «دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان نماد آموزش عالی در حیطه علوم پزشکی وظیفه خود می داند که با قوت، رسالت خود را در زمینه های آموزش، تحقیق و فناوری و ارائه خدمات سلامت با کیفیت مطلوب و به صورت روزآمد پیگیری و محقق کند.

نظر به تعهد، تجربه، توانمندی و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی، شما را به عنوان معاون آموزشی دانشگاه منصوب می‌کنم.

انتظار می‌رود با تعامل سازنده با سایر معاونین و روسای دانشکده ها و بیمارستان ها، بهره مندی از توان مدیران و کارشناسان آن حوزه و جلب همکاری اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان، علاوه بر تدبیر امور جاری، بر اساس آئین نامه ها، ضوابط و مقررات موجود، نسبت به برنامه ریزی جهت امور ذیل تا حصول نتیجه اهتمام ویژه مبذول فرمائید:

– عملیاتی کردن برنامه های آموزش، توسعه و سلامت دولت متناسب با ماموریت های آن حوزه

تعیین اولویت های آن حوزه با توجه به اسناد بالادستی، به ویژه نقشه علمی و همچنین تجارب برنامه های پیشین دانشگاه با هدف تدوین برنامه ۴ ساله ۱۴۰۴ -۱۴۰۰ دانشگاه با تکیه بر ارتقای کیفی آموزش

– اقدامات لازم در زمینه مواجهه با همه گیری کووید۱۹ و واکسیناسیون تا کنترل مناسب آن

– لزوم توجه به آموزش و ارزیابی رفتار حرفه ای اعضای هیات علمی و فراگیران با بهره گیری از آموزه های علمی، دینی و ملی

– اقدامات لازم در زمینه استمرار و اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی

– پیگیری برنامه استفاده از عرصه های حوزه بهداشت برای آموزش سرپایی با همکاری حوزه بهداشت

– صیانت از منابع فیزیکی و مالی، خلق منابع جدید مالی و مدیریت هزینه ها

– توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی همراه با افزایش بهره وری

امید می رود حوزه آموزش دانشگاه با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت، به حرکت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین شده ادامه دهد. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران همچنین در نامه ای از دکتر امیرعلی سهراب پور معاون سابق آموزشی دانشگاه قدردانی کرده است.

دکتر علامه پیش از این مسئولیت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران را برعهده داشت.

همچنین دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر سعید ناطقی را به عنوان معاون درمان دانشگاه منصوب کرد.

انتصاب دکترسیدابوالفضل ذاکریان به عنوان معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران از دیگر احکام جدید دکتر حسین قناعتی سرپرست دانشگاه بود.

پیش از این دکتر محمود بیگلر، مسئولیت معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران را بر عهده داشت که سرپرست دانشگاه در حکمی او را به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور مالی و برنامه ریزی بودجه منصوب کرد.

دکتر حسین قناعتی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران همچنین در احکم جداگانه دکتر عبدالرحمن رستمیان را در سمت معاون فرهنگی و دکتر ماشاءاله ترابی را در سمت مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران ابقاء کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران همچنین دکتر اسمعیل محمدنژاد را به عنوان نماینده سرپرست دانشگاه در پیگیری واکسیناسیون کرونا در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا