تجارت

۱۸ هزار نفر در دانشگاه تهران واکسینه شدند

رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهران، با بیان اینکه آخرین مهلت ثبت‌نام برای دریافت دوز اول واکسن کرونا هفتم مهرماه است، از واکسیناسیون بیش از ۱۸ هزار نفر در دانشگاه تهران خبر داد.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از دانشگاه تهران، مسعود شفیعی‌نیا با اعلام این خبر گفت: کلیه اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه، البته غیر از ورودی‌های جدید، حداکثر تا هفتم مهرماه ۱۴۰۰ مهلت دارند که با مراجعه به آدرس اینترنتی اعلام شده جهت ثبت‌نام برای دریافت دوز اول واکسن اقدام کنند. پس از این تاریخ فقط دوز دوم تزریق خواهد شد.

وی با اظهار اینکه تاکنون ۱۸ هزار ۵۰۰ نفر در دانشگاه تهران واکسینه شده‌اند، خاطرنشان کرد: بر اساس این آمار، تعداد ۹۳۰ نفر عضو هیأت علمی، ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از کارکنان، یک‌ هزار و ۷۰۰ نفر خانواده کارکنان و ۱۳ هزار و ۱۷۰ دانشجو واکسینه شده‌اند.

رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: دانشجویان مقطع دکتری که ثبت‌نام کرده بودند واکسینه شدند و هم‌اکنون واکسیناسیون دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد در حال انجام است.

شفیعی نیا گفت: دانشجویان دوره کارشناسی نیز از تاریخ ۲۹ شهریورماه امکان ثبت‌نام برای واکسیناسیون را دارند و می‌توانند برای ثبت‌نام و دریافت نوبت اقدام کنند. اما هنوز اسامی دانشجویان جدیدالورود را دریافت نکرده‌ایم. پس از مشخص شدن و اعلامی اسامی، اقدام‌های لازم برای واکسینه شدن آنان به عمل‌خواهد آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا