تجارت

کلید اولیه و دفترچه سئوالات آزمون های جامع علوم پزشکی منتشر شد

کلید اولیه و دفترچه سئوالات آزمون های جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی، جامع داروسازی و پیش کارورزی پزشکی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون های علوم پایه و پیش کارورزی پزشکی، علوم پایه دندانپزشکی، جامع داروسازی در صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ شهریور با حضور ۱۱ هزار دانشجو در دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شدند.

در پنجاه و چهارمین دوره آزمون علوم پایه دندانپزشکی تعداد ۲ هزار و ۵۰ دانشجو، در سومین دوره آزمون جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) تعداد ۸۵۰ دانشجو، در شصت و چهارمین دوره آزمون علوم پایه پزشکی تعداد ۵ هزار و ۳۴۹ دانشجو و در شصت و هفتمین دوره آزمون پیش کارورزی پزشکی تعداد ۲ هزار و ۹۵۵ دانشجو شرکت کردند.

کلید اولیه و دفترچه سئوالات آزمون پیش کارورزی، آزمون علوم پایه پزشکی، آزمون جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) و آزمون علوم پایه دندانپزشکی امروز شنبه ۲۰ شهریور در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://Sanjeshp.ir منتشر شد.

دانشجویان علوم پزشکی که در این آزمون ها شرکت کرده اند می توانند با مشاهده کلید ها و دفترچه سئوالات با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://Sanjeshp.ir اعتراض خود را صرفا به صورت اینترنتی ارسال کنند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی تنها، منابع اعلام شده آزمون می تواند به عنوان منبع طرح اعتراض مورد استفاده قرار گیرد و اعتراضاتی که به هر شکل، خارج از فرم اعلامی و سایت اعلام شده یا بعد از زمان تعیین شده و به روش غیر از ارسال با اینترنت، مورد رسیدگی قرار نخواهد گرفت.

کد خبر 5301919

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا