فوتبال ایرانورزش

کفاشیان: فدراسیون مقصر حذف سرخابی ها از لیگ قهرمانان نیست

ناظم نیوز: رییس سابق فدراسین فوتبال در خصوص شایعه حذف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

به گزارذش ناظم نیوز علی کفاشیان رییس سابق فدراسین فوتبال در خصوص شایعه حذف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: من هم در این مورد چیزهایی شنیدم ولی در جریان ریز اتفاقات آن نیستم.
وی ادامه داد: قطعاً این اتفاقات برای فوتبال ایران خوب نیست ولی به نظرم یکجایی باید این قوانین جدی گرفته شود زیرا ما همیشه مسایل راجدی نمی‌گیریم و همه چیز را به دقیقه 90 می‌سپاریم.
رییس سابق فدراسیون فوتال افزود: تا جایی که من می‌دانم بیشتر ایراد AFC به مالکیت این دو باشگاه است که دولتی است مثل فدراسیون فوتبال آن زمانی که ما حضور داشتیم کنفدراسیون خیلی اصرار داشت که مستقل باشد 15 سال است که ما مسایل AFC را جدی نمی‌گیریم همچنین ما مشکل تصویب اساسنامه را نیز داریم که هنوز از سوی مجلس حل نشده است و خطر تعلیق بر سر فوتبال ایران وجود دارد. آن موقع ما هر وقت می‌خواستیم اساسنامه را تصویب کنیم جلوی آن را می‌گرفتند و در واقع زورمان نمی‌رسید.
وی خاطرنشان کرد: زمان بن همام یادم می‌آید که وی بسیار به حق پخش تلویزیونی ایراد گرفته بود و سفت ایستاد و گفت: باید رسانه ملی حق پخش تلویزیون باشگاه‌ها را پرداخت کند آن موقع آقای علی آبادی رییس وقت سازمان تربیت بدنی با احمدی‌نژاد و ضرغامی رییس صدا و سیما جلسه گذاشت و حق پخش برقرار شد اما دوباره بعد از چند سال آن را حذف کردند.
کفاشیان در خصوص اینکه گفته می شود فدراسیون فوتبال مقصر حذف این دو باشگاه است بیان داشت: به فدراسیون فوتبال چه ربطی دارد جایی من خواندم که نوشته بودند فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون اعلام کرده که این دو باشگاه را حذف کنید مگر می‌شود چنین چیزی اتفاق بیفتد کوچکترین اتفاق در فوتبال ایران را رسانه‌ها رصد می‌کنند دور عصر حجر نیست که چیزی پنهان بماند یک مصاحبه اینجا انجام دهی آن طرف آب همه متوجه می‌شوند.
رییس سابق فدراسیون فوتبال در خصوص عملکرد عزیزی خادم اذعان داشت: نمی‌دانم چرا انتفاد می‌کنند اما نتایج تیم‌های ملی در رده‌های مختلف خوب بوده است البته من کامل مسایل فدراسیون فوتبال را مطالعه نکردم.
کفاشیان در خصوص انتقاد به عزیزی خادم در خصوص بحث جادوگری بیان داشت: وارد این مسایل نمی شوم زمان ما که چنین بحث هایی نبود من البته همان طور که گفتم این مسایل را زیاد مطالعه نمی‌کنم و فقط مسابقات را رصد می‌کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا