تجارت

پیش‌بینی۲۰۰ میلیارد تومان برای وام‌های دانشجویی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: برای نیمسال دوم سال تحصیلی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

ناظم نیوز: ناصر مطیعی در گفتگویی درباره اعتبار پیش بینی شده برای پرداخت وام‌های نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ گفت: خوشبختانه با مصوبه هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان برای نیمسال دوم سال تحصیلی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد.
وی افزود: این اعتبار برای پنج نوع وام تحصیلی، وام شهریه، وام ودیعه مسکن، وام ویژه دکتری و وام ضروری در نظر گرفته شده است و اگر نیاز باشد درصدی را هم مجدد پیش بینی می‌کنیم.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره افزایش وام‌های دانشجویی در نیم سال دوم سال تحصیلی نیز افزود: درباره افزایش وام‌های دانشجویی غیر از اینکه ۷۰۰ هزار تومان وام ویژه دکتری به یک میلیون تومان در ماه افزایش یافته، افزایش دیگری نداشته‌ایم.
وی اظهار داشت: تصمیم گیری درباره افزایش وام‌ها، شهریورماه در جلسه هیأت امنای صندوق صورت می‌گیرد.
مهلت ثبت وام‌های دانشجویی تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ تمدید شد، دانشجویان متقاضی وام‌های دانشجویی (تحصیلی، ضروری، دکتری، مسکن، شهریه) تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه صندوق نسبت به ثبت نام وام‌های دانشجویی اقدام کنند.
ثبت درخواست برای متقاضیان وام ویژه دکتری از منابع صندوق رفاه دانشجویان تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ و برای متقاضیان از بانک طرف تعهد صندوق تا ۱۵ تیر ۱۴۰۰ اعلام شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا