فوتبال ایرانورزش

پاشازاده مدیر موقت باشگاه استقلال نیست!

مهدی پاشازاده معاون ورزشی باشگاه استقلال صرفا یک معاون است و هیچ نقشی در مدیریت باشگاه ولو به صورت موقت ندارد.

به گزارش ناظم نیوز، در روزهای گذشته اخباری در خصوص مدیریت موقت مهدی پاشازاده در استقلال مطرح شد که این اخبار صحبت ندارد.

پاشازاده در گفتگو با ناظم نیوز در این خصوص اظهار داشت: هیچ تماس یا پیشنهادی از سوی وزارت ورزش نداشته‌ام و این خبر که مدیر موقت باشگاه شده‌ام به هیچ وجه صحت ندارد.

وی ادامه داد: امروز تنها معاون ورزشی هستم و سعی می‌کنم در روزهایی که تیم‌مان با چالش‌های مدیریتی مواجه شده کار خودم را به بهترین شکل انجام دهد.

معاون باشگاه استقلال در ادامه تصریح کرد: امروز تیم ما با چالش‌های متعددی مواجه است که هر گونه اطلاع رسانی اشتباه می‌تواند بر چالش‌ها اضافه کرده و حساسیت را در این باشگاه بالاتر ببرد. لذا از همه دوستان چه در فضای مجازی و چه در رسانه‌ها درخواست دارم برای اطلاع رسانی در حوزه استقلال در این روزها دقت بیشتری داشته باشند.

پاشازاده همچنین در خصوص جلسه با سرمربی آبی پوشان که برگزار نشد بیان داشت: برای دریافت نظرات، پیشنهادات و مطالبات فنی فرهاد خواستم این نشست بین من و خودش برگزار شود که نمی‌دانم چرا او به باشگاه نیامد. ما همه برای پیشبرد اهداف استقلال و سربلندی این تیم تلاش می‌کنیم و همه باید برای این منظور به یکدیگر کمک کنیم. من هم در همین راستا بعد از آنکه حمایت تمام قد خودم را از وی اعلام کردم، خواستم تا از مطالبات فنی او مطلع شده تا بهتر بتوانم کمک حالش باشم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا