تجارت

همکاری با کیمیایی افتخار بود/ یک نتیجه درخشان برای «بی‌مادر»

بازیگر سریال «آقازاده» با اشاره به اینکه فیلم سینمایی «بی مادر» نتیجه‌ای درخشان دارد تاکید کرد همکاری با مسعود کیمیایی یک افتخار بود.

ناظم نیوز، به نقل از مهر: پردیس پورعابدینی بازیگر سریال و سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت‌های هنری خود بعد از سریال «آقازاده» گفت: با پایان پخش سریال «آقازاده» به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا، ۷، ۸ ماهی مقابل دوربین نرفته و مشغول خواندن فیلمنامه‌های پیشنهادی و سبک و سنگین کردنشان بودم، چرا که عجله‌ای برای کار نداشتم. سرانجام ۲۸ اسفند ماه ۹۹ مقابل دوربین مسعود کیمیایی برای فیلم «خائن‌کشی» رفتم که برای من یک افتخار و تجربه‌ای بسیار لذت بخش بود. در همان مدت کوتاهی که خدمتشان بودم، سینما را جور دیگری دیدم، آنقدر که دوست دارم زمان به عقب برگردد و دوباره همکاری با این کارگردان را تجربه کنم.

این بازیگر جوان ادامه داد: تجربه بعدی‌ام فیلم سینمایی «غریزه» بود و طی مدت یک ماه و نیم مقابل دوربین سیاوش اسعدی بودم. همزمان با این پروژه‌ها، فیلم‌های سینمایی مختلفی به من پیشنهاد شد که فیلمنامه هایشان را خواندم اما ترجیح دادم باز هم صبر کنم. همچنین بسیاری از کارگردانان برای سریال‌هایی در پلتفرم‌های مختلف من را برای حضور در آثارشان دعوت کردند، برخی از این کارها واقعاً خوب بودند اما ترجیح دادم قدم‌های اولم را آرام بردارم؛ چون از یک سریال پر سر و صدا آمده بودم و فکر می‌کردم بهتر است در سینما کسب تجربه کنم و با تجربه بیشتری دوباره سریال بازی کنم.

وی با اشاره به اینکه چند ماهی پس از بازی در «غریزه» به خواندن فیلمنامه‌های مختلف ادامه داده است، تاکید کرد: پس از بررسی فیلمنامه‌های پیشنهادی، سرانجام به فیلم سینمایی «بی مادر» رسیدم که کانسپت بسیار عالی و فیلمنامه‌ای فوق‌العاده دارد و مطمئنم نتیجه کار درخشان خواهد شد. عوامل پشت صحنه فیلم هم جزو حرفه‌ای‌ها هستند و متن آنقدر قوی، درست و با فراز و فرودهای جذاب است که موفق خواهد شد. نقش من هم پر از چالش است و خوشحالم که خدا این کار را سر راه من قرار داد و از تک تک پلان‌هایی که مقابل دوربین می‌روم لذت می‌برم. همه کارهایم تا به حال اینگونه بوده است.

پورعابدینی در پایان از همکاری دوباره‌اش با حامد عنقا خبر داد و گفت: خوشحالم دوباره می‌توانم با وی همکاری داشته باشم. سریالی با اتفاقات خوب در راه است و مطمئنم مردم این کار را هم دوست خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا