فوتبال ایرانورزش

هدفمان صعود به فینال و قهرمانی در جام جهانی است

ملی پوش فوتسال ایران گفت: تیم ما کمتر از آرژانتین، برزیل و اسپانیا نیست و دنبال رسیدن به فینال جام جهانی و قهرمانی هستیم.

به گزارش ناظم نیوز، مسلم اولادقباد بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در گفتگو با سایت فیفا پیش از رویارویی با قزاقستان در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال گفت: این بار هدف ما رسیدن به فینال و کسب عنوان قهرمانی است.

وی با اشاره به عملکرد ضعیف دفاعی ایران مقابل ازبکستان تاکید کرد: کار روی دفاع ضروری است و باید در مراحل بعدی این را بهبود ببخشیم. این وضعیت خاصی بود که نمی‌دانستیم چطور باید آن‌را به خوبی مدیریت کنیم. وقتی چند گل از حریف پیش هستیم نباید تمرکزمان را از دست بدهیم و مهم است که به کار دفاعی ادامه بدهیم.

این ملی پوش فوتسال با بیان اینکه ایران یکی از مدعیان قهرمانی در جام جهانی است، تاکید کرد: ما خودمان را یکی از بهترین تیم‌ها می‌دانیم. درست است که آرژانتین، برزیل و اسپانیا تیم‌های بسیار خوبی هستند اما ما خودمان را پایین‌تر از آنها نمی‌دانیم.

اولادقباد که در جام جهانی و بخصوص بازی با ازبکستان نشان داد چه توانایی‌های فردی زیادی دارد، در این خصوص گفت: ترجیح می‌دهم ما یک تیم موثر باشیم تا اینکه استعداد فردی متمایز و برجسته شود. ایران استعدادهای زیادی دارد و به همین خاطر تیم موثری است. این درست است که داشتن استعداد فردی یک مزیت است و سایر بازیکنان و مربی از من می‌خواهند که از این ویژگی‌های فنی استفاده کنم اما همیشه مسئله فرصت طلبی مطرح است. شما باید زمان مناسب را برای این کار انتخاب کنید.

ملی پوش فوتسال ایران که طرفدار «لیونل مسی» است در پایان گفت: بازیکنان بزرگ‌تر تیم -ایران- الگو هستند. آنها همیشه با من مهربان بوده‌اند و اشتباهاتم را می‌پذیرند و تشویقم می‌کنند. همیشه از آنها درس می‌گیرم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا