فوتبال ایرانورزش

هادی مهدوی کیا: استعفای مهدی شایعه است

ناظم نیوز: در پی حواشی روزهای اخیر پیرامون سرمربی تیم امید ایران، اخباری در مورد کناره‌گیری او از این سمت به گوش می‌رسد.

چندی پیش رقابتی دوستانه میان ستارگان فوتبال جهان و آسیا شکل گرفت که به مناسبت به رسمیت شناختن مسابقات جام عرب و قرار گرفتنش در تقویم فیفا برگزار شده بود. در این مسابقه مهدی مهدوی‌کیا، پیشکسوت فوتبال ایران و سرمربی تیم امید هم حضور داشت و پیراهنی که بر تن بازیکنان این تیم بود منقش به پرچم کشورهای مختلف بود.
در این میان وجود طرح پرچم رژیم اشغالگر قدس میان پرچم کشورهای مختلف جنجال‌های زیادی ایجاد کرد و مهدی مهدوی‌کیا دچار دردسر بزرگی شد و رسانه‌ها و افراد مختلف نسبت به آن واکنش نشان دادند. برخی به انتقاد صریح از ستاره اسبق تیم ملی پرداختند و برخی با مطرح کردن مواردی سعی داشتند او را در ماجرای رخ داده بی‌تقصیر جلوه دهند.
در این میان تصاویری منتشر شد که ادعا می‌کرد مهدوی‌کیا و چند نفر از بازیکنان دیگر تیم ستارگان، طرح پرچم رژیم اشغالگر قدس را مخدوش کرده و تصاویر دیگری هم در رسانه‌ها به اشتراک گذاشته شد که نشان می‌داد مهدوی‌کیا عمداً سعی دارد با قراردادن دستانش، این پرچم را بپوشاند و نارضایتی خودش را از اتفاق افتاده به این شکل نشان دهد.
با وجود انتشار این تصاویر و کمرنگ شدن فشار انتقادات علیه مهدوی‌کیا، جنجال‌ها هنوز ادامه داشت و عده‌ای قانع نشدند و حتی نمایندگان مجلس هم واکنش نشان داده و خواستار جبران این اشتباه بزرگ سرمربی تیم امید ایران شدند.
مهدوی‌کیا روز گذشته پس از چند روز سکوت در خصوص این اتفاق، یک استوری در صفحه شخصی خودش گذاشت که به نظر می‌رسد در واکنش به کسانی است که او را مورد انتقادهای شدید قرار دادند.در ادامه صبح روز یکشنبه خبری مبنی بر کناره‌گیری مهدوی‌کیا از تیم امید در برخی رسانه‌های غیر رسمی منتشر شد و به نظر می‌رسد این واکنش پایانی بر همکاری او با فدراسیون فوتبال باشد.
از مسئولان فدراسیون فوتبال کسی در این خصوص پاسخگو نبود تا مشخص شود این استعفا به دستشان رسیده یا نه. از همین رو سراغ هادی مهدوی کیا، برادر مهدی رفتیم تا صحت و سقم این ماجرا را از وی جویا شویم.هادی مهدوی کیا پیشکسوت فوتبال در خصوص شایعه استعفای برادرش از تیم امید اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد و اگر برادرم قصد استعفا داشته باشد خودش این مساله را عنوان می‌کند.
وی ادامه داد: این مساله شایعه است مانند بسیاری از مسایل دیگر که در این چند وقت برای برادرم درست کردند مانند آن خبر دروغ که کسی جرات ندارد آن را برگرداند.
مهدوی کیا خاطرنشان کرد: خیلی واضح بود که شش نفر آن پرچم را روی پیراهن‌شان خط زدند که مهدی یکی از آنها بود. برای ما تعجب‌آور نبود هیچ کس حاضر نبود یک زحمت به خودش بدهد و عکس‌های آن بازی را ببیند. امیدوارم هر کسی که این شر را به راه انداخت خودش هم آن را درست کند.
با وجود تکذیب برادر مهدی مهدوی کیا به نظر می‌رسد او از سمت خودش در تیم امید استعفا نداده است ولی با توجه به انتقادات شدیدی که وی متحمل می‌شود هنوز این ماجرا ختم نشده و باید منتظر واکنش رسمی خود او یا مسئولان فدراسیون فوتبال باشیم تا مشخص شود جنجال‌های اخیر تاثیری در همکاری مهدوی‌کیا با فدراسیون فوتبال خواهد گذاشت یا ماجرا به شکل دیگری ختم به خیر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا