بانک

میلیاردها ریال جایزه نقدی برای پذیرندگان کارت‌خوان‌های بانک پارسیان

ناظم نیوز : آیین مرحله دوم قرعه‌کشی "جشنواره کارت‌خوان برنده بانک پارسیان" با شعار" اگر کارت‌خوان پارسیان داری، درهرحال برنده‌ای" صبح روز چهارشنبه 11 خردادماه سال جاری هم‌زمان با ولادت با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) با حضور نمایندگان بانک پارسیان و شرکت تجارت الکترونیک و هیات نظارت در ساختمان مرکزی بانک پارسیان برگزار شد و برندگان خوش‌اقبال این جشنواره شناسایی شدند.

در این مرحله از قرعه‌کشی به‌پاس قدردانی از همراهی پذیرندگان، بیش از ۱۰میلیارد ریال جایزه برای پذیرندگان دستگاه‌های کارت‌خوان متصل به حساب‌های بانک پارسیان تعلق گرفت.
یک جایزه ویژه ۵ میلیارد ریالی، یک جایزه یک میلیارد ریالی، ۳ جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی، ۵ جایزه ۲۰۰ میلیون ریالی، ۱۵ جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی و ۲۵ جایزه ۵۰ میلیون ریالی، از جوایز نقدی مرحله دوم قرعه‌کشی جشنواره کارت‌خوان برنده بانک پارسیان است.
گفتنی است؛ اسامی برندگان این قرعه‌کشی به‌زودی از طریق سایت و صفحات رسمی بانک پارسیان و شرکت تجارت الکترونیک اعلام خواهد شد.
در این مرحله از جشنواره، همانند مرحله اول ، امتیاز پذیرندگان بر اساس میزان تراکنش‌ها و مبالغ آن محاسبه‌شده و بر این اساس میزان امتیاز بیشتر، شانس برنده شدن را افزایش داده است.
گفتنی است؛ جشنواره کارت‌خوان برنده بانک پارسیان با شعار «اگر کارت‌خوان پارسیان داری، درهرحال برنده‌ای» با مشارکت بانک پارسیان و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان از بهمن‌ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ ادامه داشت. اولین مرحله قرعه‌کشی این جشنواره اسفندماه ۱۴۰۰، هم‌زمان با میلاد منجی عالم بشریت (عج) برگزار و جوایز آن به ارزش بیش از ۶ میلیارد ریال به برندگان اهدا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا