تجارت

مجموعه داستان «می‌خواهم بمانم» منتشر شد

مجموعه داستان «می‌خواهم بمانم» با گردآوری وجیهه سامانی در ۳۶۸ صفحه و دو نسخه‌ الکترونیکی و کاغذی توسط نشر صاد منتشر شد.

به گزارش ناظم نیوز، مجموعه داستان «می‌خواهم بمانم» با گردآوری وجیهه سامانی در ۳۶۸ صفحه و دو نسخه الکترونیکی و کاغذی توسط نشر صاد منتشر شد. نسخه کاغذی کتاب با قیمت ۹۲,۰۰۰ تومان از سایت نشر صاد به نشانی Saadpub.ir قابل تهیه است و نسخه الکترونیکی اثر نیز با قیمت ۴۶,۰۰۰ تومان توسط پلتفرم طاقچه عرضه می‌شود.

در توضیح این مجموعه داستان آمده است: «انسان‌هایی هستند که حق حیات دارند؛ این حق را خداوند به آنها داده است. اما انسان‌های دیگری هستند که فکر می‌کنند مختارند این حق را از آنان بگیرند؛ آنانی که اتفاقاً عزیزترین افراد زندگی‌شان هستند. جنینِ در بدن انسان، مثل همه انسان‌های به‌دنیا آمده انسان است. حتی اگر هنوز به چهارماهگی جنینی هم نرسیده باشند و روح در آنها دمیده نشده باشد، باز هم انسان هستند و می‌توانند در جامعه انسانی اثرگذار باشند.

«می‌خواهم بمانم» مجموعه‌ای از داستان‌های برگزیده مسابقه می‌خواهم بمانم است. این جشنواره با هدف انتقال پیام این فرشته‌های آسمانی به خانواده‌ها برگزار شد. تا حقّی را که خداوند برایشان قائل‌شده به ظلم و ستم از ایشان نگیرند، کوله‌بار خود را با گناه قتل نفس سنگین نکنند و گرفتار سختی و شرمندگی عذاب‌وجدان نشوند.

این مسابقه داستان‌کوتاه‌نویسی با موضوع «نه به سقط عمدی جنین» در سال ۱۳۹۸ برگزار شد که این کتاب حاصل بهترین آثار دریافتی آن است.

کد خبر 5304517

محمد آسیابانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا