تجارت

فراخوان نمایشگاه هنرهای تجسمی «صلوات» منتشر شد

فراخوان دومین نمایشگاه ملی و بین‌المللی ملکوت با موضوع صلوات در رشته‌های خوشنویسی، نقاشی‌خط و تایپوگرافی منتشر شد.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی با هدف استفاده از زبان هنر برای دستیابی به اهداف خود در راستای تقویت مناسبات و تعاملات هنری، رسانه‌ای و تبلیغاتی میان دانشگاهیان و نخبگان در سطح ملی و بین‌المللی با محوریت قرآن کریم و سیره زندگانی معصومین (ع)، مجموع نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی ملکوت را برگزار می‌کند.

حمایت از هنرمندان جوان و مستعد و نمایش آثار هنرمندان حوزه نگارگری قرآنی در سطح ملی و بین‌المللی از جمله رویکردهایی است که در برگزاری این بخش از نمایشگاه مد نظر است.

موضوع نمایشگاه:

صلوات (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

رشته‌های نمایشگاه:

خوشنویسی، نقاشی خط، تایپوگرافی

مقررات شرکت در نمایشگاه:

نمایشگاه ملی به صورت مجازی و در پایگاه اینترنتی (سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور) www.isqa.ir برگزار خواهد شد.

از میان آثار ارسالی، آثاری که طبق نظر هیأت انتخاب، شرایط حضور در نمایشگاه بین‌المللی را داشته باشند به این بخش راه پیدا خواهند کرد که به صورت مجازی و با همکاری سازمان‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد.

ثبت نام صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی reg.isqa.ir انجام خواهد شد.

اطلاعات فرم ثبت‌نام و عناوین آثار در تهیه مطالب انتشاراتی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، از این رو مسئولیت صحت اطلاعات ارسالی بر عهده شرکت‌کننده است. حجم تصویر ارسالی کمتر از ۲ مگابایت باشد.

دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند. در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب می‌شود. آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند حذف خواهند شد.

آثاری که به لحاظ کیفیت فنی مورد تأیید نباشند حذف خواهند شد. تصاویر ارسالی باکیفیت پایین داوری نخواهد شد. دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی بعد از موعد مقرر معذور است. ارسال آثار توسط شرکت کننده، جهت حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است، در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی و جزایی آن بر عهده شرکت‌کننده است.

هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ۵ اثر برای شرکت در نمایشگاه ارائه کند. به تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه ملی، گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی اعطا می‌شود.

هزینه شرکت در نمایشگاه رایگان است و همچنین ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله پذیرش مقررات نمایشگاه است. تصمیم درباره مسائل پیش بینی نشده بر عهده شورای برگزاری است و به اطلاع هنرمندان خواهد رسید.

گاه شمار

آخرین مهلت ارسال آثار: ۱۷ مهرماه ۱۴۰۰

زمان برگزاری نمایشگاه: اول آبان ماه ۱۴۰۰ همزمان با میلاد حضرت محمد (ص)

شماره تماس‌های دبیرخانه: ۰۲۱۶۶۹۷۰۷۷۵ و ۰۲۱۶۶۴۰۲۸۸۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا