اقتصادی

صنعت پالایش پیشران اقتصاد کشور است

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش ضمن ارائه برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود به اهمیت این صنعت اشاره کرد و گفت: صنعت پالایش به عنوان پیشران اقتصادی کشور محسوب می شود.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، جلیل سالاری که روز گذشته به سمت معاونت وزیر و مدیرعاملی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران منصوب شد، صبح امروز در دفتر کار خود حاضر شد و به گفتگو با کارکنان این مجموعه به تشریح برنامه‌های مدون شده جهت اجرا پرداخت.

وی با اشاره به اینکه صنعت پالایش به عنوان پیشران اقتصادی کشور محسوب می‌شود، تصریح کرد: دراین راستا تشکیل اتاق فکر کارشناسی و استفاده از ظرفیت‌های کارشناسان؛ بررسی چالش‌های بخش‌های مختلف تولید، انتقال و توزیع؛ تحولات ساختاری و توسعه به معنای واقعی آن و ضرورت توجه به نقش رگولاتوری در صدر برنامه‌های اجرایی قرار خواهد گرفت.

سالاری با تاکید بر اهمیت نقش کارکنان و توجه به چالش‌های نیروهای انسانی، افزود: ایجاد رضایت شغلی برای نیروهای انسانی، رصد و ارزیابی مشکلات نیروهای قراردادی اعم از ارکان ثالث، مدت موقت‌ها، معین‌ها، ایثارگران و اتخاذ تدابیری برای رفع چالش‌های مربوط به این حوزه، در اولویت قرار دادن انضباط اداری، مالی و ایجاد شفافیت، توجه به مسوولیت‌های اجتماعی و تلاش برای گسترش فعالیت‌ها در حوزه آموزش در میان کارکنان و نیروهای انسانی مجموعه پالایش و پخش به‌جد پیگیری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش پیش از این به‌عنوان مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و همچنین معاون مدیرعامل، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید و سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در سال‌های گذشته مشغول به خدمت و فعالیت بوده است.

کد خبر 5303887

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا