فوتبال،فوتسالورزش

دیوان محاسبات پیگیر اختلاف فدراسیون فوتبال با شستا

رییس فدراسیون فوتبال در دیدار با رئیس کل دیوان محاسبات کشور پیگیر حل و فصل پرونده‌های حقوقی برجای مانده از گذشته شد. قول مساعدت «مهرداد بذرپاش» برای پیگیری پرونده اختلاف حقوقی فدراسیون فوتبال و شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) از مهمترین اتفاق این جلسه بود.

ناظم نیوز: پیگیری و حل و فصل پرونده‌های حقوقی برجای مانده از مدیریت ادوار گذشته فدراسیون، یکی از مهم‌ترین سیاست‌های مدیریت مجموعه برای برگرداندن آرامش به فوتبال و حرکت بر ریل قانون است. طولانی شدن زمان رسیدگی به چندین و چند پرونده حقوقی و حتی عدم رسیدگی مناسب به آنها بحران‌های بسیار بزرگی را برای فوتبال ایران به وجود آورده است.
در چنین فضایی رئیس فدراسیون فوتبال با هماهنگی و رایزنی‌های صورت گرفته، به دیوان محاسبات رفت و جلسه‌ای با رئیس کل آن برگزار کرد. در این جلسه که فضایی کاملا صمیمانه و حمایتی از فوتبال داشت، شهاب‌الدین عزیزی خادم درباره مشکلات رخ داده برای فدراسیون، نکاتی را با «مهرداد بذرپاش» مطرح کرده و درخواست مساعدت و حمایت داشت و رئیس کل دیوان محاسبات کشور هم راهکارها و مشاوره‌هایی برای برون رفت از مشکلات به رئیس فدراسیون ارائه کرد.
اتفاق بسیار مهم این نشست قول مساعدت «مهرداد بذرپاش» به فدراسیون برای پیگیری پرونده اختلاف حقوقی فدراسیون فوتبال و شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی بود. در این جلسه توافق شد که به خاطر شرایط خاص فوتبال کشور و جام جهانی و همچنین روال حقوقی که این پرونده داشته، ۲ تیم حقوقی خبره تعیین شوند و در ۲ ماه آینده اتفاقات مربوط به این پرونده را مورد بازنگری قانونی قرار بدهند تا طرفین به نقطه نظر مشترک برای حل بحران به وجود آمده برسند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا