اجتماعی

دوازدهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد

‌به گزارش ناظم نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ محمد رضا پارسیان با اشاره به این مطلب گفت: این مجله چند رسانه ای با هدف ایجاد فرصتی برای ارتقاء سطح ارتباطات شهروندی با مدیریت شهری شمال تهران با انتشار مطالب متنوع هر هفته به صورت آنلاین منتشر و با قابلیت نمایش متن، عکس، صوت، ویدئو و پادکست از طریق تلفن همراه، تبلت، رایانه و سایر دستگاه های دیجیتال قابل مشاهده و تورّق است.

او افزود: این شماره نشریه به مطالبی چون اختتامیه مسابقه عکاسی تنوع زیستی و توجه به فرهنگ زیست محیطی و احترام به طبیعت، پا به پای تاریخ در محله و حسینیه جماران، حضور ممیزین منابع انسانی شهرداری تهران در منطقه و توجه به توانمندسازی نیروی انسانی سازمان، هم اندیشی شهردار با ۲۰ معمار پایتخت، مسابقات اسکی و ده برابری بودجه کوهستان، مجله تصویری و… پرداخته است.

گفتنی است؛ مخاطبان ارجمند برای دسترسی به آرشیو این مجله به آدرس Region1.Tehran.ir/VaghayeShemiran و برای مشاهده دوازدهمین شماره «وقایع شمیران» به آدرس زیر مراجعه و مطالب را با یک کلیک ساده بخوانید و بشنوید. پس فرصت مطلع شدن «وقایع شمیران» را به آسانی از دست ندهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا