تجارت

دریافت بیش از ۴ هزار اثر در هفتمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه

مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه به پایان رسید و بر اساس آمار نهایی، ۴۱۱۴ اثر به دبیرخانه ارسال شده است.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از دبیرخانه هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه، این جشنواره در ۷ محور اصلی فیلم داستانی، مستند، انیمیشن، علمی و آموزشی، تیزر تبلیغاتی، ویدئو بلاگ و نماهنگ و ۴ محور جانبی فیلمنامه، پوستر، تیزر فیلم و عکس پشت صحنه، از تاریخ ۱۸ اسفند الی ۱۵ شهریور، اقدام به دریافت اثر نمود. دریافت آثار در بستر سایت رسمی جشنواره به آدرس www.madresefestival.ir انجام شد.

پس از پایان مهلت ارسال آثار، در مجموع از ۲۰۵ شهرستان و ۲۴۳ شهر از ۳۱ استان کشور و تعداد ۱۱۰۸ مدرسه، تعداد ۴۱۱۴ اثر در سایت جشنواره بارگزاری شد که از این تعداد، به تفکیک ۲۸۳۴ اثر در بخش اصلی و ۱۲۸۰ اثر در بخش جانبی به ثبت رسیده است.

آمار ارسالی به تفکیک محورها در بخش اصلی شامل ۵۴۵ فیلم داستانی، ۳۰۴ فیلم مستند، ۴۳۷ انیمیشن، ۱۲۵ تیزر تبلیغاتی، ۷۸۵ فیلم علمی آموزشی، ۷۰ ویدئو بلاگ و ۵۶۸ نماهنگ و به تفکیک محورها در بخش جانبی نیز شامل ۳۴۱ فیلمنامه، ۱۳۹ تیزر، ۳۹۷ پوستر و ۴۰۳ عکس پشت صحنه بوده است.

جشنواره هم اکنون در مرحله داوری هیئت انتخاب قرار دارد و به زودی، آثاری که از این مرحله به بخش مسابقه‌ای راه پیدا کنند، توسط بیش از ۱۵۰ فعال حوزه هنر و رسانه از سراسر کشور داوری خواهند شد.

اختتامیه هفتمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه اواسط آبان برگزار می‌شود که در این مراسم، دانش آموزان برگزیده در هر محور و به تفکیک مقاطع تحصیلی و همچنین برگزیدگان بخش‌های ویژه و تخصصی اعلام خواهند شد. علاقمندان می‌توانند اخبار مرتبط با اختتامیه را از طریق صفحات و سایت رسمی جشنواره دنبال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا