استانها

خراسان رضوی بارانی می‌شود/ کاهش ۸ درجه‌ای دمای هوا در مشهد

مشهد ـ بر اساس اعلام هواشناسی خراسان رضوی، با ورود سامانه بارشی به این استان، کاهش دما و بارش باران در نواحی مختلف استان رخ خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری ناظم، اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد: امروز بارش‌های پراکنده در نواحی شمالی استان پیش‌بینی می‌شود که تا بعدازظهر پایان می‌یابد اما این بارش‌ها از فردا شب در نواحی شمال غربی مجدد آغاز می‌شود.

بر اساس این گزارش، از عصر چهارشنبه بارش‌ها شدت می‌گیرد به‌طوری‌که نواحی شمالی استان، برخی از مناطق شرقی و بخش‌هایی از مناطق مرکزی را در بر می‌گیرد.

گزارش اداره کل هواشناسی خراسان رضوی می‌افزاید: احتمال دارد این بارش‌ها در ارتفاعات شمالی نیز به‌صورت برف صورت گیرد، این سامانه بارشی پنجشنبه عصر از استان خارج می‌شود.

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد: با نفوذ این سامانه بارشی در روز چهارشنبه و پنجشنبه، افت دمای هشت درجه و از روز سه‌شنبه افزایش وزش باد در استان پیش‌بینی می‌شود؛ دمای هوای مشهد امروز ظهر حداکثر به ۲۱ درجه سانتیگراد و امشب به ۶ درجه سانتیگراد می‌رسد.

در ۲۴ ساعت گذشته قوچان با کمینه دمای هوای سه درجه و مه‌ولات با بیشینه دمای هوای ۲۴ درجه سانتیگراد به ترتیب خنک‌ترین و گرم‌ترین شهرستان‌های خراسان رضوی بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا