فوتبال ایرانورزش

جایگاه پرسپولیس بالاتر از این حرف‌هاست/ بازی فیزیکی پیش‌رو داریم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران بازی با پرسپولیس را سخت توصیف کرد و گفت: با تیمی باشخصیت سراغ داریم.

به گزارش خبرنگار ناظم نیوز، ساکت الهامی در نشست خبری قبل از بازی نساجی مازندران با پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر فوتبال گفت: تیم‌ها رفته رفته در حال شناخت از همدیگر هستند. درباره پرسپولیس قبل از هر چیز باید به این تیم و آقای گل محمدی خسته نباشید بگویم. به نظرم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حقش بیشتر از اینها بود و می‌توانست بهتر باشد.

سرمربی نساجی مازندران با تعریف و تمجید از حریف فردای تیمش ادامه داد: مطمئن هستم جایگاه پرسپولیس بالاتر از این است. تیمی که ۵ دوره پیاپی قهرمان شده و دو دوره راهی فینال آسیا شده قطعا تیم خوبی است. پرسپولیس فوتبال با برنامه اجرا می‌کند. در دیدار فردا راهی را ترسیم کردیم که در این راه پرتگاه‌ها و سختی‌هایی داریم اما می‌خواهیم با اتحاد از این مسیر عبور کنیم.

وی درباره احتمالات در دیدار فردا تصریح کرد: بازی فیزیکی و سختی داریم و هر تیمی تمرکز نداشته باشد تنبیه می‌شود. پرسپولیس تیم با شخصیت و حرفه ای است ولی ما به دنبال این هستیم که همه تیم‌ها به ما احترام بگذارند و فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم و از بهترین‌های لیگ امسال باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره شرایط نساجی در فصل جاری یادآور شد: شما هر تیمی را که ببینید چند بازیکن که اصالت مازندرانی دارند وجود داشته و کمک می‌کنند. مازندران معدن فوتبال و بازیکنان جوان است و ما هم از فرصت استفاده کردیم و ۵-۶ بازیکن جوان در اختیار گرفتیم. در کنار این بازیکنان نفراتی همچون علیرضا حقیقی، مسعود شجاعی و رضا جعفری را در اختیار داریم. دوست دارم امسال جایگاه و نتایجی کسب کنیم که مردم ما را می‌شناسند. آنها بدانند قابلیت‌های فنی خوبی داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا