تجارت

به امید درخشش روزافزون «سفیدپوش» و سینمای شریف ایران

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران به دنبال راه‌یابی فیلم کوتاه «سفیدپوش» به اسکار ۲۰۲۲ یادداشتی را در تبریک به رضا فهیمی نویسنده و کارگردان این اثر منتشر کرد.

به گزارش ناظم نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سیدصادق موسوی به دنبال راه‌یابی فیلم کوتاه «سفیدپوش» به اسکار ۲۰۲۲ یادداشتی را در تبریک به رضا فهیمی نویسنده و کارگردان این اثر منتشر کرد.

در متن سید صادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران آمده است:

«جناب آقای رضا فهیمی

با سلام و تبریک بابت توفیق اخیرتان

خرسندیم از این‌که شادمانی و جشن حضور جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در فهرست جشنواره‌های مورد تایید آکادمی اسکار را در اولین نوبت راه‌یابی‌مان، با معرفی یک فیلم ایرانی به این جایزه معتبر آغاز می‌کنیم. «سفیدپوش» فیلمی شاعرانه، ساده و دغدغه‌مند است که با دربرگیری مفاهیم اخلاقی و انسانی و برخوردار از بارقه‌های امیدبخش مبتنی بر معرفی فرهنگ و زیست بوم ایرانی، بی‌شک نماینده شایسته‌ای برای سینمای ایران در اولین توفیق اسکارکوالیفاید بودن جشنواره تهران خواهد بود.

به امید توفیقات روز افزون و درخشش هرچه بیشتر جنابعالی، «سفیدپوش»، فیلم کوتاه و سینمای شریف ایران»

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با حضور در فهرست جشنواره‌های مورد تایید اسکار که برای اولین بار در تاریخ سینمای ایران رقم خورده است، فیلم منتخب جایزه بزرگ بخش بین‌الملل خود را در هر دوره به آکادمی اسکار معرفی خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا