فوتبال ایرانورزش

برنامه فیفا علیه تمرین آماده‌سازی تیم ملی فوتسال ایران

طبق برنامه فیفا تیم ملی فوتسال ایران تنها می‌تواند تمرین ریکاوری خود را در سالن اصلی محل برگزاری دیدار با قزاقستان در جام جهانی انجام بدهد.

به گزارش ناظم نیوز، تیم ملی فوتسال ایران بعد از غلبه بر ازبکستان راهی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام جهانی شد و روز دوشنبه این هفته باید به مصاف قزاقستان برود.

بر خلاف مسابقات قبلی ایران که در شهر ویلنیوس برگزار می‌شد، دیدار با قزاقستان در شهر کاوناس انجام می‌شود و ملی پوشان امروز عازم این شهر خواهند شد.

ملی پوشان کشورمان برای بازی با قزاقستان عملاً فقط فردا می‌توانند یک جلسه تمرین انجام بدهند چرا که تمرین امروز به ریکاوری بازیکنان اختصاص دارد.

با این حال فیفا به مسئولان تیم ملی ایران اعلام کرده است که زمان تمرین در سالن اصلی امروز شنبه است. در واقع بازیکنان ایران که با سالن شهر کاوناس آشنایی ندارد، تنها می‌تواند برای ریکاوری در این سالن حضور یابند و آشنایی کاملی با زمین نخواهند داشت.

این شرایط برای قزاقستان متفاوت است چرا که آنها بازی مرحله یک هشتم برابر تایلند را یک روز زودتر از ایران انجام داده‌اند و به همین خاطر می‌توانند تمرین در سالن اصلی شهر کاوناس را بدون دغدغه انجام بدهند.

مسئولان تیم ملی در تلاش هستند زمان تمرین در سالن اصلی را تغییر بدهند و این موضوع را با نمایندگان فیفا در میان بگذارند ولی بعید است با برنامه ریزی صورت گرفته چنین اتفاقی رخ بدهد.

دیدار ایران و قزاقستان از ساعت ۲۰:۳۰ روز دوشنبه در شهر کاوناس برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا