فوتبال ایرانورزش

برنامه سازمان لیگ علامت سوال ایجاد می‌کند/ به دومین فینال رسیدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به درخواست این باشگاه مبنی بر رعایت عدالت در برنامه ریزی بازی های لیگ برتر گفت: برخی اتفاقات علامت سوال هایی را به وجود می آورد.

به گزارش خبرنگار ناظم نیوز، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و نساجی مازندران در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال گفت: ابتدا می‌خواهم درباره اینکه در این روزهای سخت کرونایی همه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم و آنها را فراموش نکنیم صحبت کنم تا همه در سلامت باشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: خوشحالم که در لیگ جدید در اولین بازی میزبان هستیم. خیلی دوست داشتم هواداران باشند. بی صبرانه منتظر حضور تماشاگران پرسپولیس هستیم و دلمان برای تشویق آنها تنگ شده است. امیدوارم مثل کشورهای دیگر همه بازی‌ها با تماشاگر برگزار شود. البته می‌شد این اتفاق زودتر رخ دهد ولی با تصمیم گیری های اشتباه خودمان باعث این وضعیت شدیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: بازی مهمی با نساجی داریم. تمام بازی‌های لیگ برتر برای ما مثل یک فینال است. ۳۰ بازی و ۳۰ فینال داریم، این بازی هم دومین فینال پرسپولیس است. نساجی تیم خوبی است و فوتبال خوبی از این تیم می‌بینیم. خیلی زحمت کشیده شده که این اتفاق در این تیم رخ بدهد. گرفتن ۳ امتیاز در بازی فردا برای ما یک اصل است، البته چند مصدوم داریم ولی بقیه بازیکنان آماده هستند.

گل محمدی درباره عملکرد ضعیف پرسپولیس در نیمه اول بازی با فولاد خوزستان گفت: در بازی قبل ما مشکلاتی داشتیم، بازی در عربستان هم از نظر فیزیکی و هم از نظر روحی سنگین بود و باعث شد روحی و روانی به هم بریزیم. مشکلات داخلی هم داریم که نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم. در نیمه اول بازی با فولاد خوب نبودیم اما باید بازی نیمه دوم مقابل فولاد را مقابل دیگر حریفان هم تکرار کنیم. بازی در ورزشگاه آزادی کار را برای ما روان تر می‌کند و مطمئنا فردا فوتبال هجومی و همیشگی را از پرسپولیس شاهد خواهید بود.

وی در خصوص تعریف و تمجید الهامی از پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی گفت: آقای الهامی به من لطف دارد. با توجه به ثبات خوبی که پرسپولیس در این چند سال اخیر داشته هر سال می‌توانیم خودمان را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کنیم. نسل و ذهنیت خوبی در اختیار داریم و شرایطی که وجود دارد باعث شده پرسپولیس حتی برای سال‌های آینده هم مدعی باشد. نساجی هم با توجه به مشکلاتی که داشته تیم خوبی را جمع کرده و امیدوارم فردا هم شاهد بازی خوبی از سوی هر دو تیم باشیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص مشکلات مدیریتی و روشن نشدن مدیریت کلان این باشگاه گفت: قطعا بلاتکلیفی برای تیمی مثل پرسپولیس خوب نیست. در شأن و جایگاه پرسپولیس نیست که به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا مدیریتش بلاتکلیف باشد. از وزیر ورزش درخواست دارم که باشگاه را از این وضعیت خارج کند. آقای صدری از روزی که آمد تلاش زیادی کرد و او مشکلات باشگاه را خوب می‌داند، امیدوارم شرایط خوب پیش برود اما با این وضعیت صدری واقعا تنها است. فقط امیدوارم تصمیماتی گرفته شود که وضعیت باشگاه مشخص شود. این حق هواداران پرسپولیس است که چارت سازمانی باشگاه مشخص باشد.

گل محمدی در خصوص شایعاتی که پیرامون جذب بازیکنانی مثل کاوه رضایی مطرح می‌شود گفت: اگر پنجره باشگاه باز شود گزینه‌هایی داریم که در حال بررسی آنها هستیم اما هنوز پنجره باز نشده و شرایطی هم که برای جذب بازیکنان گذاشته‌اند کار را سخت کرده است. تیمی که می‌خواهد مدعی قهرمانی آسیا باشد باید بازیکنان با کیفیت داشته باشد. البته همه تیم ما ستاره است ولی باید قبول کنیم گرفتن بازیکن خوب خیلی سخت است. به آقای صدری هم گفتم سعی کند پنجره نقل و انتقالاتی زودتر باز شود چون اگر فرصت نقل و انتقالات تمام شود گرفتن بازیکن آزاد دیگر خیلی سخت است.

وی درباره تمام نشدن تنش بین باشگاه‌های پرسپولیس و سپاهان گفت: بحث ما مربوط با باشگاه سپاهان نبود. به آنها هم یک تاریخ و محل برگزاری بازی اعلام می‌کنند. درباره تغییر محل بازی سپاهان با نفت مسجدسلیمان روی صحبت ما با مسئولان برگزاری مسابقات بود. بازی در مسجد سلیمان واقعا سخت است. هر زمان ما آنجا بازی داریم یک هفته برنامه‌ریزی می‌کنیم که چگونه سفر کنیم اما واقعا علامت سوال‌هایی به وجود می‌آید که چرا اینگونه برنامه‌ریزی می‌شود. ما لیگ قوی در بین تیم‌های آسیایی در غرب و شرق داریم و داشتن سازمان و برنامه‌ریزی خوب می‌تواند به لیگ کمک بیشتری کند. همه تیم‌ها دوست دارند در شرایط برابر با هم بازی کنند. فقط امیدوارم که دیگر شاهد این مسائل نباشیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه ظاهرا از نحوه تعامل فدراسیون با پرسپولیس چندان رضایت ندارد عنوان کرد: خیلی دوست داریم که به تیم ملی کمک کنیم و همیشه بیشترین کمک به تیم ملی را پرسپولیس کرده است، حتی آقای باقری و خانبان را در یکی دو مقطع به تیم ملی دادیم اما از آنجا که تنها نماینده ایران در آسیا برای بازی با الهلال بودیم کمک خوبی را از طرف فدراسیون ندیدیم. بازیکنان ملی پوش ما آماده نبودند. یکی از آنها خسته بود و دو نفر دیگر در شرایط مسابقه نبودند. حضور باقری و خانبان در تیم ملی دست خود آنهاست ولی دوست داریم تعامل دوطرفه باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا