اقتصادیبانکبیمه

باید فرهنگ گسترش بیمه های زندگی در سطح جامعه نهادینه شود

مدیرعامل بیمه تعاون از ضرورت گسترش فرهنگ بیمه های زندگی و جبران عقب ماندگی صنعت بیمه در این رشته بیمه ای سخن گفت.

ناظم نیوز: به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، یونس مظلومی، مدیرعامل شرکت با اشاره به رشته بیمه های زندگی اظهار داشت: حدود هزار نماینده بیمه تعاون در کل کشور فعال هستند، که نسبت بالاتر آنها نمایندگی عمومی و فعال در زمینه فروش کلیه رشته های بیمه ای هستند و تعدادی نیز به صورت خاص در بخش بیمه‌های زندگی فعالیت می‌کنند.
وی افزود: البته امروز بیمه زندگی بیمه تعاون (عمر و سرمایه گذاری) هدف جدیدی است که برای رسیدن به حداقل متوسط صنعت روی آن سرمایه گذاری کرده ایم اما تمرکز انحصاری روی یک محصول نداریم.
مدیرعامل بیمه تعاون در ادامه گفت: یکی از عقب‌ماندگی‌های ما در صنعت بیمه بحث عدم گسترش بیمه‌های زندگی در سطح جامعه است. البته خوشبختانه در ۱۰ سال اخیر بیمه‌های زندگی رشد قابل قبولی داشته‌اند.
مظلومی تأکید کرد: بیمه‌های زندگی هم اکنون حیات و ممات فرد را تحت پوشش قرار می‌دهد به شکلی که فرد با خرید این بیمه‌نامه و پرداخت حق بیمه اگر در پایان قرارداد در قید حیات باشد مبلغ خوبی را که به عنوان سرمایه برایشان جمع آوری شده به صورت یکجا دریافت کرده و اگر بیمه شده در قید حیات نباشد و یا از کار افتاده باشد تمام سرمایه به خانواده وی پرداخت می‌شود.
وی اضافه کرد: علاوه بر این بیمه زندگی شرکت بیمه تعاون، بیماری کرونا، آتش سوزی منزل و بیماری‌های خاص را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد.
مدیرعامل بیمه تعاون ادامه داد: خوشبختانه استقبال از بیمه زندگی به عنوان یکی محصولات بیمه تعاون خیلی خوب بوده و سودی که بیمه‌گذاران دریافت می‌کنند و همچنین پوشش‌های این بیمه باعث استقبال خوبی از سوی بیمه‌گذاران شده است. در طی این سالها ما سالانه به صورت میانگین بیش از ۲۳ درصد سود پرداخت کردیم که بالاتر از سود بانک‌ها است و افراد ضمن آنکه هر سال این سود را از ما می‌گیرند شامل پوشش‌های بیمه‌ای نیز هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا