نفت و انرژی

استان‌های معین برای رفع آب‌گرفتگی در خوزستان کجا هستند؟

اهواز- رئیس شورای شهر اهواز گفت: استان‌های معینی که برای لایروبی استان خوزستان قرار بوده بیایند، امروز کجا هستند و چه کاری را تا قبل از این انجام دادند؟

ناظم نیوز:  سیاوش محمودی عصر امروز شنبه در نشست بررسی پروژه‌های فاضلاب و دفع آب‌های سطحی خوزستان اظهار کرد: بسیاری از پروژه‌ها در اهواز انجام شده ولی هنوز فاضلاب بالا می‌زند؛ مثلاً خیابان سروش آب‌گرفتگی به یک نقطه‌ای رسیده که انگار کار لازم ایجاد نشده و در عمل آن اتفاق رخ نداده است.

وی افزود: روز گذشته منطقه نورآباد بودم و دیدم که مردم در فاضلاب زندگی می‌کردند و سوالم این است که چرا کار کارشناسی صورت نمی‌گیرد تا مشکلات حل شوند.

رئیس شورای شهر اهواز با بیان اینکه پروژه‌های نیمه‌تمام بسیاری داریم، عنوان کرد: اوضاع را خوب نمی‌بینیم و اگر شهرداری و آبفا واقعاً کار کردند باید آن را گزارش بدهند؛ مثلاً خیابان ۹ کیانپارس فاضلاب وسط خیابان جاری شده است.

محمودی گفت: ۴۰۰ نقطه ثبت شده بالازدگی فاضلاب در اهواز وجود دارد و این در حالی است که خود آبفا عنوان می‌کند که ۸۰۰ نقطه است.

وی افزود: اگر کارهایی را که قرار بوده انجام شود، انجام می‌دادند بی‌شک اوضاع شهر این‌طور نبود زیرا لایروبی به‌طور دستی سنتی انجام می‌شود اما چون انسداد و ریزش وجود دارد، این امر حل‌کننده مشکلات نیست.

رئیس شورای شهر اهواز با عنوان اینکه مردم قطعاً در این بارندگی دچار مشکلات می‌شوند، گفت: استان‌های معینی که برای لایروبی استان خوزستان قرار بوده بیایند، امروز کجا هستند و چه کاری را تا قبل از این انجام دادند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا