تجارت

بازيگري در شرايط كرونايي واقعا نگران‌كننده است!

ناظم نیوز: برخي سريال‌ها و يا فيلم‌هاي سينمايي هستند كه براي مخاطبان حالت نوستالژي دارند و درواقع مخاطب با گذشت سالها هنوزهم به ياد آن آثار هست و اين موضوع زماني جذاب‌تر مي‌شود كه خبر توليد فصل جديد اين آثار منتشر مي‌شود. اما همواره اين ترس وجود دارد كه با افت كيفيت فصل‌هاي بعدي، سري اول نيز دچار فراموشي شود در نتيجه كار سازندگان اينگونه آثار دنباله‌دار بسيار سخت است. حالا مدتي است كه فصل جديد سريال خاطره‌انگيز روزگار جواني، در حال توليد است. اصغر توسلي كارگرداني اين سريال را برعهده دارد كه از فيلمسازان و نويسندگان قديمي تلويزيون به شمار مي‌رود و در فصل اول نيز حضور داشته است. لاله صبوري يكي بازيگران اصلي فصل دوم روزگار جواني است كه به همين بهانه با او همراه شديم تا بيشتر درباره اين فصل از سريال بدانيم…
لاله صبوری در ابتداي گفتگو پیرامون بازی در سریال روزگار جوانی گفت: به تازگی در فصل سوم سریال روزگار جوانی بازی داشتم و تصویربرداری مربوط به بازی من در این مجموعه به پایان رسیده است. من و سیاوش چراغی‌پور تقریبا جزو نقش‌های اصلی سریال روزگار جوانی هستیم و در ۶ الی ۷ قسمت از این سریال حضور داریم. اصغر توسلی کارگردان این سریال را از سال‌های دور می‌شناسم و کار کردن با او برای من تجربه لذت‌بخشی بود. توسلی خیلی با دقت و طمانینه، تاکید می‌کنم با طمانینه به چیزی که می‌خواست می‌رسید. تیم بازیگری و عوامل پشت‌صحنه بسیار حرفه‌ای هستند و توسلی تسلط بالایی بر کار دارد و دقیقا می‌داند چه می‌خواهد.
اين بازیگر موفق كه معمولا شاهد درخشش او در آثار طنز و خانوادگي بوده‌ايم، با اشاره به کیفیت بالای سریال روزگار جوانی بیان کرد: به نظرم روزگار جوانی با اقبال عمومی مواجه شود و مردم این سریال را دنبال و دوست داشته باشند. اما قضیه این است که مخاطبان آن سال‌ها با مخاطب امروز تفاوت زیادی دارند و نمی‌توان این سریال را هم به لحاظ ساخت و هم تماشاگران با 2 فصل قبلی مقایسه کرد. این روز‌ها شبکه‌های تلویزیونی بیشتر و همچنین فیلم‌های روز و زیادی در دسترس مخاطب قرار دارد و طبیعتا سطح سلیقه و نیاز مردم هم فرق کرده است. با این حال این مجموعه فیلمنامه و عوامل خیلی خوبی دارد و سعی شده کیفیت کار حفظ شود. این مجموعه هم طنز و هم تراژدی و به نوعی گروتسک است و مابین اتفاقات طنز و تراژیک است و این 2 حس را منتقل می‌کند. من نقش مادر یکی از شخصیت‌های جوان این مجموعه را که تازه دانشجو شده بازی می‌کنم.
این بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون داشتن لهجه در فصل جدید سریال روزگار جوانی اظهار کرد: در فصل جدید سریال روزگار جوانی من به لهجه شیرین اصفهانی صحبت کردم. به هر حال به عنوان بازیگر باید بتوانی به خواسته‌های کارگردان نزدیک شوی. قبل از شروع بازی اعلام کردند که باید با لهجه اصفهانی صحبت کنم و من هم برای بهتر شدن نقش آمادگی کافی داشتم. در کل نقش خودم در این سریال را خیلی دوست دارم و خوشحالم این همکاری پیش آمد.
لاله صبوري با اشاره به استرس بازیگری بدون ماسک در وضعیت کرونایی بیان کرد: بازی کردن در شرایط کرونایی خیلی نگران‌کننده است و من هم از این قاعده مستثنا نیستم و استرس درگیر شدن به کرونا را داشتم. خیلی دوست دارم این را بگویم، با اینکه ما جلوی دوربین بودیم، ولی واکسن کرونا نزدیم. قرار بود اعضای اصلی مجموعه واکسن کرونا بزنند و با اینکه اسم من هم در لیست اعلامی برای تزریق واکسن کرونا بود، اما به جز 5-6 نفر اعضای اصلی، من وباقی گروه واکسن کرونا نزدیم. از این قضیه دلخورم و نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد و صحبتی هم راجع به آن نشد و همین موضوعی ناراحت‌کننده است. خیلی از دوستان من که مشغول کار‌های تلویزیونی هستند واکسن زدند و متاسفانه برای برخی از ما این موقعیت پیش نیامد. این موضوع کرونا برای من نگران‌کننده است و یکی از دلایل مهمی که خیلی‌ها پیشنهادات خود را رد می‌کنند کرونا است. به هر حال در خانه بچه‌ها و پدر و مادر و اطرافیان هستند که در صورت درگیری من آنها هم دچار مشکل می‌شوند. خدا را شکر پدر و مادر من واکسن زدند، اما با این حال خطر وجود دارد. امیدوارم واکسیناسیون عموم مردم با سرعت بیشتری صورت بگیرد.
لاله صبوری پیرامون دیگر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: بازی من در سریال روزگار جوانی به اتمام رسیده و فعلا مشغول کاری نیستم. با قدسیانی گپ و گفتی داشتیم و احتمالا همین روز‌ها مشغول نوشتن فیلمنامه تلویزیونی شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا